Yodeyma

Ár:   1570 Ft, 4400 Ft és 6770 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   1570 Ft, 4400 Ft és 6770 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml

Chanel Gabrielle EDP parfüm utánzata

Nushi

2020. augusztus 17.

Imádom! Nagyon jól eltalált illat bár nem teljesen Gabriell... Szerencsére ez sokkal hordhatóbb a mindenapokban. Az eredeti nekem inkább alkalmi virágosabb hangsúlyosabb. Ez viszont inkább citrusos ugyanakkor hozza az eredeti termék karakterét. Tartóssága kb 6 óra rajtam.Ár érték arányban abszolút győztes választás. A cég komolyan felkeltette a figyelmemet pedig eddig nem is szagolgattam ilyen parfümöket. Viszont az hogy nem 52 ezer egy üveg viszont a minősége kifogástalan igen meggyőző érv a termék mellett.Fontos hogy leszáradás után sem lesz furcsa szagú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

riatai

2020. július 10.

Nagyon jó kis " inspiráció ". Az első 5-10 percben még van különbség, de utána esetleg akkor fedezhető fel eltérés, ha kimondottan teszteli őket valaki. (egyik kezén Gabrielle, másikonn Rinascere) Ha másokon érezném, lehet nem mondanám meg, melyik-melyik. Ki tudja, mit tesz hozzá a saját bőrre. Szóval ügyes nagyon! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Kodi

2020. március 3.

Előrebocsátom, hogy nagyon szeretném szeretni az eredeti Gebrielle-t, de nem tudom, nekem túl virágos, némi zöldes fricskával, nem finom, mint a többi Chanel, hanem olyan roppanós. Talán a Polge-család J'adore álmot látott egy viharos éjjelen és arra ébredtek, hogy kell egy ilyen parfüm is, legyen a neve Gabrielle. No, van ez így, nem kell szégyellni. A Yodeyma verziója viszont elég jól sikerült, talán még kellemesebb is, mint a Gabrielle, mert nincs olyan erős, mint az eredeti ilyenkor tél végén. Finomabb, kellemesebb, nyáron viszont nem fog teljesíteni, mint ahogy az eredeti sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Sziszilady

2019. augusztus 27.

Nagyon finom, minőségi illat, mint eddig az összes kipróbált yodeyma parfüm. Az eredetit 1x szagoltam drogériában, de már nem emlékszem semmire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

abodri

2019. augusztus 14.

Ez is - mint szinte az összes Yodeyma parfüm - tökéletes alternatív illat. Teljesen megegyezik a Gabrielle Chanel-el, illat és tartósság tekintetében is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.