Yodeyma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eternity, Módosítva: 2023. március 13.

Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml

CH 212 Sexy utánzat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bluechiq

2024. május 28.

Nem ismerem az eredetit, ezt kis kiszerelésben próbáltam. Nem működik rajtam sajnos. Kifújáskor számomra egyáltalán nem tetszik. Leszáradás után egy fél órával tudom elviselni, egyébként tucat illatnak érzem. Virágos édes, nem émelyítő, de nekem jellegtelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 28.

eternity

2023. március 14.

Van már 212 sexy dupe-om, mivel az tetszik es az eredetit is szagoltam, igy a Yodeymasat is kiprobaltam. Sexy, tartós, pikans és édes-akár az eredeti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. március 14.