Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. június 10.

Illatjegyek: lótuszvirág, gyöngyvirág, cédrus

Frufru3

2019. szeptember 2.

Nagyon kellemes frissítő illata van,a nyári melegben nagyon üdítő!
Első illatolásra valamilyen régi illatra emlékeztetett,és a levágott fű illatára is hasonlított, de nekem pont ezért különleges,egyedi.
Nagyon hasonlít az eredetire,az talán egy picit gyümölcsösebb hatású volt,amikor kifújtam, de nagyon jó másolat!
Nem citrusos,nem édes,hanem vizes,olyan felnőttes friss illat.☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Nagyon kellemes frissítő illata van,a nyári melegben nagyon üdítő!
Nem citrusos,nem édes,hanem vizes,olyan felnőttes friss illat.☺️

Krisztiina

2018. szeptember 5.

Ui.: Most látom csak, hogy az az illat replika :-D és az egész termékcsalád is. No nem baj, ez mit sem változtat a véleményemen. :-)

A közvetlen főnöknőm használja ezt az illatot. Egyenesen odáig vagyok ezért az illatért. Kérdeztem tőle, hogy mit használ, de nem kötötte az orromra. Ma viszont volt alkalmam rá, hogy titokban rápillantsak a titkos illat üvegére és fény derüljön az igazságra, azonnal gugliztam. ;-) Nem ismerem a márkát, semmit, de tényleg semmit nem tudok róla. Az ára kifejezetten meglepett. Azt gondoltam, hogy legalább huszonezer forintos árakat fogok látni, tekintve, hogy milyen tartós illatot ismertem meg és mit engedhet meg magának.
Azt tudom elmondani, hogy ez az illat teljes mértékben visszatükrözi a viselője személyiségét. Elsőre hűvös és távolságtartó az illat, kicsit később pedig előjön belőle egy jól érezhető melegség, lágyság, nagy fokú szeretet. Ilyen a főnöknőm is. Elsőre nagyon távolságtartó, kimért. Aztán az idő múlásával csak felszínre jött a melegsége, kedvessége. Szóval ők ketten nagyon passzolnak.
A tartósságára sem lehet panasz, úgy gondolom. Érzem, mikor fúj magára a tárgyalásai előtt, egész nap érzem az illatát, mikor bemegyek hozzá és az ügyfeleihez. Van, hogy egész nap távolból dolgozik, nem is jön be, ilyenkor is megyek az irodájába és akkor is ott van ez a jellegzetes, nagyon finom illat. Egyértelműen tartós illat.
Ha valamihez szeretném hasonlítani, akkor nekem a KENZO L'EAU PAR parfümhöz nagyon hasonló. De míg a Kenzo egy fiatalos illat (bár ugyanúgy megtalálom benne a hűvösséget és a melegséget egyaránt), addig a Yodeyma egy sokkal érettebb, komolyabb illat. Szerintem maximum 6 év lehet kettőnk között, viszont egészen más életmódot élünk, ezért is tudom magamon nehezen elképzelni és vagyok csak plátói rajongója ennek az illatnak. Egyszer viszont szeretném magaménak tudni ezt a parfümöt. :-)
És ha lehetne több csillagot is adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

És ha lehetne több csillagot is adnék neki.