Yodeyma

Ár:   1900 Ft, 4420 Ft és 7600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2020. február 7.

Ár:   1900 Ft, 4420 Ft és 7600 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Bőrtípus:   Normál

Dior Joy jellegű illat.

Phoenix19

2020. május 8.

A Dior Joy-t megjelenése óta ismerem, elhasználtam belőle egy üveggel, jól ismerem az illatát. A Yodeyma tényleg fejlődik, ez az utánzat is egy tökéletes másolat. Ők tényleg a legjobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 8.

mariann33

2020. február 22.

Kissé tanácstalan voltam,mert szerettem volna nagy kiszerelésben megvenni,de itt pont két ellentétes véleményt olvashattam,így mindenképp egy 15ml-es mellett döntöttem.
Van Dior Joy-om,így van mihez hasonlítani,de hiába is keresem a hibát benne,amitől a kedves előttem szóló szerint köze sincs a Joyhoz,én nem találok ilyet!
Nyilván érezheti valaki teljesen másnak,lehet a Diorból is más jut érvényre a bőrén és talán a Yodeymából is más dominál,de ezekszetint szerencsém van,mert rajtam tök egyforma:)
Nagyon úgy fest,hogy az elmúlt évben csak fejlesztette magát a cég,mert amiket azóta kreáltak,mind tökéletes,viszont ahogy látom,az elvárások is magasak..ne felejtsük el hogy utánzat!Ne ugyanazt akarjuk kapni.
Mégis ha átönteném a Joy üvegébe,eszembe nem jutna hogy nem az van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Mégis ha átönteném a Joy üvegébe,eszembe nem jutna hogy nem az van benne.

csakmoni

2020. február 11.

Az én orrom szerint ez szörnyű, semmi köze a Joy-hoz, amit szeretek. Persze lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

abodri

2020. február 7.

Tökéletesen megegyezik az illata a Dior Joy illatával. Finom, tiszta, nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Tökéletesen megegyezik az illata a Dior Joy illatával. Finom, tiszta, nőies.