Yon-Ka

Ár:   61 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml + 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCirmos, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   61 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml + 40 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali/éjszakai krém és szérum érett bőrre.

A tökéletes feszesítő program a bőrnek. Az ütős duó - feszesítő szérum és bőrvastagító krém - amely elősegíti a bőr természetes újjáépítési folyamatát, lassítja a szövetek öregedését, regenerálja és védi a bőrt. Láthatóan fiatalabb bőr, amely feszesebb, simább, definiáltabb arckontúrok.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Hyaluronic Acid
Peptidek: White Lupin Peptides, Milk Peptides, Hibiscus Peptides, Glycine Soja (Soy) Peptides