Yon-Ka

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCirmos, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   16 900 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nappali krém dehidratált, feszülő bőrre. 90%-ban természetes összetevőkből

A vízhiányos bőr legfőbb szövetségese - száraz és zsíros bőrnek egyaránt - ez a vitaminnal dúsított krém kisimítja az érdes felületeket és a felhám kiszáradása miatt keletkező apró ráncokat. Nyugtatja, rugalmassá, simává és selymessé teszi bőrt.

erika0325

2016. július 30.

Néhány napja használom, és nagyon megszerettem. Nem egy könnyen felszívódó krém, jól bele kell masszírozni a bőrbe, cserébe egész napra hidratált és puha az arcom. Az illata kellemes, gyógynövényes, nem veszik össze sem a napfényvédővel, sem a sminkemmel. Örülök, hogy megvettem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

Agnesa

2015. június 21.

Kombinált, víhiányos bőrre saját tapasztalat alapján csak ajánlani tudom. Gyorsan beszívódik, kellemes ilatú. Eltűnteti a zsírosabb és fényesebb T-vonalat, egyenletes bőrfelszínt kölcsönöz. Már Magyarországon is kapható, rá lehet keresni a neten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PCA, Glycerin
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

PCA h

Retinol a I v

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.