Yunsey

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xadriennx, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Extraerős, aerosolmentes hajlakk

Hosszú ideig tartást ad a frizurának. A hajat lággyá, fényessé teszi, tömegét növeli. Nem nedvesít, gyorsan szárad. Kifésüléssel gyorsan eltávolítható.

xadriennx

2017. február 16.

Anyukám fodrászként évek óta csak ezt használja és tanácsára én is.
Környezetkímélő pumpa, ez által a kezelhetősége is gazdaságosabb. Nem hagy maga után hajlakk- szagfelhőt az ember lánya, lesz viszont tartós frizurája! (ez rímel! :D )
Nem válik zavaró fehér porrá fésülés után, na persze, ha harmadik nap rögzítjük a mosatlan hajunkat, akkor azért már látszik, hogy valami történt.. De nyirkos kézzel átsimítva azok az árulkodó jelek is eltűnnek.
Erős tartást ad és nem áztatja szét a hajat.
Nagyon szeretem és ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Anyukám fodrászként évek óta csak ezt használja és tanácsára én is.
Erős tartást ad és nem áztatja szét a hajat.
Nagyon szeretem és ajánlom!