Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peachcricket, az összetevőket feltöltötte: boglarka.varga97, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Málnás ajakbalzsam

Parabénmentes

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Imádtam a színét ennek a balzsamnak, pont jó volt:) hidratáló is volt, igaz nem durván, de én nyárra használtam és úgy tökéletes volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

nashko77

2015. december 10.

Nagyon szeretem az illatát, amiatt is vettem meg, a hidratáló hatást azonban nem tapasztaltam rajta. Emellett nekem még a színe sem áll vmi jól, valahogy nem illik hozzám. Nyáron elhasználom a maradékot, de nem veszem újra.UPDATE: Borzasztóan szárít! Egy nap alatt kicserepesedtek tőle az ajkaim. Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

angyalka1225

2015. május 15.

Már az utolsókat rúgja, márpedig én ritkán használok (el) ajakápolót -már csak azért se, mert nem igazán szárazak az ajkaim. Szeretem az illatát és azt, hogy ad egy kis színt. (Más márkákkal már próbálkoztam, de csak látszatra volt színe, felkenve semmi.) Ez talán nem egy szokványos szempont, de én pl. hülyét kapok, hogy az összes (többi) szájápolónak hamar eltörik a kupakja, vagy legalábbis "kitágul" és állandóan leesik. Na, ez egy masszív szerkezet, régóta megvan, de még el se tört és a kupakja is a helyén marad, pedig mindig magamnál tartom. Általában rúzsok alá használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

kis.annette

2014. december 9.

Nyárra pont jó: kellemes kis színt ad, de nincs nagy hidratáló ereje. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 9.

Nyárra pont jó: kellemes kis színt ad, de nincs nagy hidratáló ereje. :)

agi.greendaygirl

2014. november 27.

gyenge műmálna illata van, ez sem hidratál, hiába kenem cserepes és hámlik az ajkam :S nekem túl kemény, nem jó érzés kenni. Van egy kis rózsaszín színe, ami egész tetszik, ezért kap 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

DNM

2014. november 17.

Krémes állag, kellemes illat, elég hosszú ideig tart mert kevés kell belőle. Viszont elég természetellenes rózsaszín puding színt ad. Emiatt nem jött be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

biusjj

2014. augusztus 8.

Ezt már jobban szeretem :) Szép színt ad az ajkaimnak. Nem túl feltűnő csak enyhén pinkes. Jól hidratál, illata kellemes málnás. Ha elfogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

jns.melinda

2014. július 4.

A vaníliás jobb volt mindenben, de ez sem rossz. Otthonra szántam, de a színe miatt utcára fogom. Felkenve nincs nagyon színe, olyan mint a szám, csak szebb kivitelben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

lucimuci77

2014. május 18.

Nagyon jó az illata,a színe.Bár hidratálni nem hidratál nagyon. Nem csodaszer,de azért nem bántam meg,hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

nyarigabi

2014. május 8.

Jó az illata, de semmi íze (az illat után vártam, hogy az is legyen, csalódás, hogy nincs), iszonyú hülye színe van, és nagyon szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate