Yves Rocher

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"Egy olyan radírozó hatású tusfürdőre vágyik, melynek radírozó szemcséi 100%-ban növényi magvakból állnak? Szeretné, hogy bőre bársonyosan puha, és kellemes illatú legyen? Ha igen, akkor a Citrom-Bazsalikom illatú Radírozó hatású tusfürdőt Önnek találták ki! Töltődjön fel zuhanyozás közben a radírozó hatású, élénkítő gyümölcsmagoknak köszönhetően! A bio mezőgazdaságból származó citrom- és bazsalikom illóolajjal és gyümölcsmagokkal gazdagított radírozó hatású tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és távolítja el az elhalt hámsejteket, valamint segít feltöltődni energiával."

100% -ban természetes, radírozó hatású gyümölcsmagokat tartalmaz. Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Alaposan öblítse le! Ügyeljen rá, hogy szembe ne kerüljön! Ne használja sérült, vagy irritált bőrfelületen! Gyermekek elől elzárva tartandó! Biológiai úton lebomló formula. Öko tubus 25%-kal kevesebb műanyaggal. Parabénmentes termék.

Gubana

2020. április 25.

Nagyon régóta megvan, számomra valamiért nem annyira kellemes ez a citrom+bazsalikom kombó, hogy sűrűn használjam. A szemcsék benne jók lennének, de sokat nem radíroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 25.

Liara0826

2019. június 25.

Akciósan vettem, de így sem olyan olcsó szerintem, cserébe viszont nagyon jó. Az illata magával ragad, az állaga elsőre picit furcsa de később jó, a szemcséi pedig nagyon tetszenek. Akciósan megéri, teljes áron azért van olcsóbb alternatíva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

yokkoa

2019. január 7.

Imádom az illatát, jól radírot, nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Imádom az illatát, jól radírot, nagyon kiadós.

DodoCore16

2018. december 28.

Friss, élénkítő mind az illata és kellemes a használata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Friss, élénkítő mind az illata és kellemes a használata!

Mandulaszem

2018. augusztus 5.

Valahogy nekem a Yves Rocher tusfürdők nem akarnak beválni...ennek is mennyei az illata,frissítő, egyszerűen imádnivaló. A radírozó hatását én sem érzékeltem, de helyette száraz és ekcémás bőrt eredményezett mindössze egy tusolás után. Igazán kár érte, nagyszerű az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

janka.s

2018. június 8.

Mmmm... a mostani nyaram no.1. tusija lett! :-) Bazsalikom, citrom.. ha van tökéletesen frissítő kombináció, akkor ez az. Miért csak most fedeztem fel? A radírozó hatása elhanyagolható, de a durvább dörzsihez ott a kávézacc, így ezt nem hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Pocok96

2018. február 13.

Friss, élénkítő mind az illata, mind a használata! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Friss, élénkítő mind az illata, mind a használata! Imádom!

mafalda

2017. február 16.

Nálam pont azért 5 * a radírozása, mert szeretem h nem dörzsöl.😆 Az illata mindig felébreszt, ha esetleg nagyon korán kell kelni ezzel tusolok.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

azanett

2016. december 31.

Illatra nagyon finom, tényleg élénkítő hatása van. Amiért nálam három csillag, az a radírozás alacsony hatásfoka. Inkább egy erősebb tusdürdő, mint radírozó hatású. A szennyeződéseket nagyon jól lemossa, viszont nálam az elhalt hámsejtek maradtak a helyükön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.