Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2012-es karácsonyi limitált kiadás

Yubiri

2013. december 13.

2013. 10. 13. Intenzív illatú és jól hidratál, összességében meg vagyok elégedve vele!
2013. 12. 13. Update: mostanában többféle szájápolót használtam (Labello, Carmex), de ezt szeretem határozottan a legjobban, ettől a legszebb a szám!
Legközelebb is biztos az Yves Rocher szájápolók közül válogatok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Legközelebb is biztos az Yves Rocher szájápolók közül válogatok!

dorcus89

2013. március 12.

Szeretem az illatát, nagyon tetszik hogy krémes, puha nem pedig kemény, könnyű felkenni. Szépen beszárad nem marad fölösleg a szájon és nekem nagyon jól hidratálja. A csomagolást tényleg egy kissé nehézkes eltávolítani, de ezen kívül tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

miomio

2013. február 8.

Nagyon kellemes illata van, a hidratálás lehetne még egy kicsit jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Nagyon kellemes illata van, a hidratálás lehetne még egy kicsit jobb

czuczy

2013. január 30.

Nagyon szuper! A legjobb amit az utóbbi időben használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Nagyon szuper! A legjobb amit az utóbbi időben használtam.

turquoise_pianist

2012. december 31.

finom az illata, krémes, tartós de nem hidratál eléggé sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

finom az illata, krémes, tartós de nem hidratál eléggé sajnos :/

bogibooo

2012. december 31.

Ez egy nagyon szuper ajakápoló. pont tökéletes: finom az illata,ami nem tolakodó és nem émelyítő,igazából alig lehet érezni, csak néha-néha. Az állaga nem mászkálósan olajos és csúszós (ergo nem kerül a számba,ami nekem nagy háklim) és érezhetően hidratálja az ajkakat, még szájfény alá kenve nem folyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

javgke

2012. december 8.

Én leszek az ellenpólus, szerintem jó minőségű, isteni az illata, és örülök, h az íze nem, mert nincs kísértés, h lenyalogassam :) Meglepődtem, h kimondottan jól hidratál, hamar beszívódik.
A mályvásról is hasonló a véleményem. Egyetlen bajom velük, h a védőfóliát egy évszázad eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

nikol

2012. november 30.

Hát ebben sajnos nagyot csalódtam. Borzasztóan szárít, és ahogy bekerül egy kicsi a számba olyan érzés mintha falat nyaltam volna, pedig az illata isteni. A mandula olajossal teljesen megvagyok elégedve, az állagra is pont jó, puha lesz tőle az ajkam, hát ebből kiindulva mertem ezt megvenni. Azt gondoltam az összes Yves Rocher ajakápoló csak jó lehet....:( Na mindegy vésztartaléknak jó lesz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 30.