Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2012-es karácsonyi limitált kiadás

Különleges illatú, citromos-vaníliás.

borsocska_vargaorsi

2014. január 25.

Imádtam az illatát, és a funkcióját is betöltötte. Szívesen újravenném ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Elhasználtam, de a Baleasat jobban szeretem, ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Elhasználtam, de a Baleasat jobban szeretem, ezt nem venném újra.

dorcus89

2013. július 28.

Nekem bejött ez a szappan. Most kotortam elő a szekrény mélyéről. Lehet azért mert abszolút nincs már ünnepi hangulatom, de most nagyon kellemes az illata, egyáltalán nem karácsonyi. Kicsit édes, de citromos. Viszont nem tartós az illata, szóval nem érezni sokáig. Ajándékcsomagban volt benne, kézmosásra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

kattancs

2013. március 28.

Hát ez a szappan valami szörnyű. Nagyon szeretem az YR termékeket ezért is volt ez hatalmas csalódás. Az ünnepek után vettem akciósan, és csak beleillatoltam az üvegbe. Ekkor még kellemesnek találtam az illatát, de az első használat után majdnem kihajítottam az ablakon. Iszonyú édes, ha nem mosom le egy másodperc alatt már-már hányingert keltően márcos és erőszakos az illata. Egy ideig próbáltam használni, de hamar feladtam. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.