Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Karácsonyi limitált kiadás (2012).

dorcus89

2014. március 28.

Most került rá sor, jó hátul volt a szekrényben! :) Az egész ajándékcsomagot kaptam meg, először nem tetszett az illata, de most hogy használom kifejezetten megkedveltem. Kellemes, nem túl erős, nem is mű illata van. Jó ez a kombináció. A testápoló kicsit híg, de ettől függetlenül gyorsan beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

v.szilvia789

2014. január 22.

Hát a 2013-as kakaós kollekció után visszasírom. Sokkal jobb illata volt ennek az egynek, mint a karácsonyra vett 3-4 terméknek. Ennek az illatára még mindig emlékszem, a mostanit hamar el fogom felejteni. Jól hidratált, kellemes illata volt és még a csomagolás is szépre sikerült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Nagyon erős illatú,hamar elkezdett irritálni ez a tolakodó illat, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

alvingirl

2013. május 2.

Az illata kicsit mű, de nagyon jól hidratált, egész napon át tartott. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.