Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tanarilla7, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2013 karácsnyi limitált kiadás

Ideális ajkai ápolására a hideg téli napokon. A málna illatú ajakbalzsam rózsás, ápolt és ellenálhatatlan ajkakat varázsol és kellemes puha fátyolként védi ajkait a kiszáradás ellen. A tél elengedhetetlen kelléke, mely igazi élményt nyújt. Összetevők : jojoba olaj, pálmaolaj kivonat, karitévaj. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Anyezz

2017. november 9.

Ha szeretnél egy kis színt is, de nincs kedved rúzsozni, ő a befutó!:)
Jól hidratál és nagyon szép színt ad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Ha szeretnél egy kis színt is, de nincs kedved rúzsozni, ő a befutó!:)
Jól hidratál és nagyon szép színt ad

sztami

2014. július 2.

Mikor olvastam itt, hogy ad egy kis enyhe színt az ajkaknak, tudtam, hogy nálam ő lesz a befutó. nagyon szeretem az illatát, ami meg kell jegyezni igen erős. Barátom is nagyon szereti, ha ezt viselem, és mondta már, hogy a "színe" is jól áll :D Barátnőmnek akartam venni anno karácsonykor, de már csak a narancsos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Tyuki

2013. december 16.

Eredetileg a pisztáciás változatra fájt a fogam, de az üzlet nagyon durván ki volt fosztva, így már csak ebből volt pár darab. Kicsit tartottam tőle, mert olvastam, hogy van egy kis pirosas színe, de azért megvettem. Nagyon jó az illata (zselés szaloncukor :) ), a színe pedig nagyon szolid és szép egyenletes. Hidratáló hatásával is maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

BubuMaczko

2013. december 12.

Az egyik kedvencem az illata miatt. Kellemes, málnás. Jó az állaga, kellemesen hidratál, viszont hamar elillan. Egy kevéske színt is ad a számnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

stenonis

2013. december 5.

Én imádom. Csak kevéske csokis illatot érzek, tényleg a málna dominál, nekem nagyon tetszik, és a színét is imádom, szép egyenletes, íze nincsen. Szerintem a hidratálása sem rossz, mondjuk nem túl testes, de kellemesen siklik, jó viselni, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

csipkeorsika

2013. november 28.

ez a nyári málnás ajakbalzsam átcsomagolva, ami amellett, hogy nem hidratál, piros csíkokban beül arepedésekbe, használhatatlan. egy pozitívuma az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

tanarilla7

2013. november 27.

Szerelmes lettem az illatába, a kiszáradásra hajlamos ajkaimmal remekül elbír és van némi pirosas színe, amitől kicsit Hófehérkének érezhetem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.