Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tanarilla7, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2013 karácsnyi limitált kiadás

Ez a finom kakaó és narancs illatú ajakbalzsam bársonyos rétegként öleli körbe ajkait, és ellenálhatatlanul puhává varázsolja őket. Hatékony védelmet nyújt ajkainak a téli hideg ellen. A tél elengedhetetlen kelléke, mely igazi élményt nyújt. Összetevők : jojba olaj, mandulaolaj, karitévaj, narancs illóolaj. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

LadyLatte

2015. február 8.

úúúgy szerettem, az egyik kedvenc ajakápolóm volt, finom illatával és jó hidratáló hatásával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

szonia

2014. július 1.

Az Yves Rocher rendes szériás ajakápolói is teljesen rendben vannak, de bármelyik a tavaly karácsonyi limitált szériából isteni. Valahogy már nem is bánod annyira, hogy tél van mikor az ajkaidra kened. Nagyon jól hidratál és finom illata/íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Aaaudrey

2014. április 15.

Kárcsonyra kaptam ajándékba a barátnőmtől és nagyon szeretem:) finom narancsos, édes illatú, nagyon jó az állaga, lágy, könnyen kenhető, még kicsit fénylik is a szám tőle. Sokáig hirdatálja a szám és puha lesz tőle, a kókuszos mellett ez is nagy kedvencem most. Mindkettőnek az állaga ami a leginkább tetszik amellett, hogy parabénmentesek ami nálam fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

abreka

2014. február 2.

Az illata narancsos truffel, szintelen es kegyetlen jol hidratal. Nem csomosodik a szamon, jelenleg kedvencem. Megvettem a pisztacias tarsat is, de az nem ennyire jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

v.szilvia789

2014. január 22.

A zselés szaloncukor feeling tényleg nagyon ott van, de az állagával és a kinézetével nem vagyok kibékülve. Reménykedtem, hogy lesz egy kis színe a cuccnak, de csak egy fehér valami az egész.Pedig a csomagolás olyan szépen indult... A szájra felkenve elég zsírosnak hat, ugyanakkor nem hidratál semmit. A finom illat is hamar elillan. A karácsonyi hangulatba kerüléshez jó ötletnek tűnt, de napi használatban csődöt mondott.Ehhez képest pedig drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Greenheart

2014. január 21.

Az illatáról valahogy egyből a karácsonyra asszociálok, tökéletesen illik a szezonhoz. Színtelen, viszont egy enyhe csillogást ad a szájnak, és kellemes, könnyed viselet. Hidratáló hatása ennek is lehetne jobb, mint a többi YR-es ajakápolónak... Nekem nagyon száraz a szám, és ez kevéske hozzá, ennek ellenére megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Domino

2014. január 5.

Ajándékba kaptam, és imádom :)
Az illata remek, tökéletesen illik az évszakhoz. A hatása nem tökéletes, de még így is a legjobb ajakápoló termék, amit az elmúlt években használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Ajándékba kaptam, és imádom :)

csikosmatyas

2013. december 22.

Évek óta vásárolok Yves Rocher termékeket, szívesen kísérletezek, megtehetem, mert tudom, hogy én ott még rosszat soha nem vettem!! Ezt is vakon raktam a kosárkába és nagyon kellemes meglepetés volt. A kakaós-narancsos illat valami isteni, a hatása a bőrömre pedig a már jól megszokott YR minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

ttimi

2013. december 17.

Első yves rocher terméketem, nagyon szeretem: jó az illata jól hidratál.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Első yves rocher terméketem, nagyon szeretem: jó az illata jól hidratál.. :)

smallraven

2013. december 7.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat:
-illat: 5* (nem lehet betelni vele!)
-hidratálás: 4
-csomagolás: 4 (nagyon tetszik a külső, de a kupakja gyenge)
-ár-érték arány: 5
Nekem is ez az első yves rocher termékem, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam, sőt...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat:
-illat: 5* (nem lehet betelni vele!)
-hidratálás: 4
-csomagolás: 4 (nagyon tetszik a külső, de a kupakja gyenge)
-ár-érték arány: 5