Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tittus, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2013 karácsnyi limitált kiadás

Ideális ajkai ápolására a hideg téli napokon. A pisztácia illatú ajakbalzsam ápolt és ellenálhatatlan ajkakat varázsol és kellemes puha fátyolként védi ajkait a kiszáradás ellen. A tél elengedhetetlen kelléke, mely igazi élményt nyújt. Összetevők : jojoba olaj, pálmaolaj kivonat, karitévaj. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sztinke

2015. május 23.

Hát, nekem semmit nem hidratált. Ha este felkentem, reggel ugyanolyan száraz, ha nem még szárazabb volt a szám, mint az esti kencézés előtt. :/ Ajándékba kaptam, magamnak nem is vettem volna meg, de a tapasztalataim után végképp nem fogok ilyen ajakápolókat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

babackaa

2014. szeptember 28.

A hatasa tipikus yves rocher..rendbe rakja az ajkaimat szeretem! De illata semmi...talan egy icurkapicurka edes valami :D hat nem a kedvencem :P :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

elfi777

2013. december 8.

Írta tittus, és elhittem, de hát ott figyel a pisztácia a képen, és annyira megkívántam.. A carmex teljesen tönkretette a számat, akkor megfogadtam, soha többé 400Ft-nál drágább ajakápolót, mert az olcsóbbak nálam tökéletesen beváltak, de hát a pisztácia.. nagy levegő, egyszer belefér, és elcsábultam. Csatlakozom, köze sincs a pisztáciához, enyhe kakaós csak:( az állaga sűrű, krémes, de nem az a fúúúj-de-zsíros-hatás, hanem igen kellemes, színe áttetsző, és esküszöm, olyan szép lett a szám, hogy csak lestem, azonnal megvett kilóra.
Nehéz pontozni egy használat után, de nem bírom ki: minőség tökéletes, ár picit drága, de elviselhető, illat rendben, de NEM pisztis, + agyvérzést kaptam, mire leszedtem a kupak csomagolását.
A termék maga 5, de íz-illat nem az, mint amit ígér, így csak négyes, viszont ezt fogom használni, és ha beválik tartósan, betárazok belőle :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 8.

tittus

2013. november 21.

Gondoltam gyorsan szólok itt, ha VALAKI CSAK A FINCSI KAKAÓS-PISZTÁCIÁS ILLATA MIATT venné meg: ne tegye! A kézkrém isteni illatából kiindulva én megvettem, hát... semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ennek az ajakápolónak nagyon enyhe, Nesquik kakaópor illata van (mondjuk nekem nem baj, hogy nem annyira intenzív), semmi pisztáciára utaló jellegzetesség nincs benne - megnyalva viszont parfümös az íze, szóval fujj :c. Hidratáló hatása nagyon jó, le is cseréltem mindkét Himalaya Herbals ajakápolómat erre, 1 nap alatt rendbe hozta a számat, amit a másik két natúr cucc szárított ki. Összetevőket nem tudom, de többi YR ajakápolóból kiindulva: :S, viszont ami jó, az jó! 4*, mert az illata miatt vettem meg nagy reményekkel *.*, viszont a hidratálása kiengesztelt :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.