Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. február 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Kiadás éve: 1984

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamott, rózsafa, aldehidek, ibolya

Szívjegyek: rózsa, tubarózsa, nőszirom, jázmin, gyöngyvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: cédrus, moha, szantálfa, tömjén, pézsma, benzoin, borostyán

Ár: 2500 Ft , Eladó: Linni
Állapot: A képen látható mennyiség, 30 ml-ből, Helyszín: Kerepes, fizetés: Fox, személyesen Móricznál

anita763

2020. augusztus 6.

Finom régi retró illatra emlékeztet engem. Fillérekért jutottam hozzá egy másik adok-veszek oldalon, de hamar túl is adtam rajta, mert nem tudtam hordani a retróssága miatt. Nekem nagyon tömény volt, és veszett tartós. Az üvege szép. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

kvin

2018. február 23.

1984-es igazi aldehides retro illat! Végre nem édes, kellően fűszereske, az egyik legcsodásabb ciprusos illat, amihez szerencsém volt. Az aldehidek és a tölgymoha, a virágos és fás jegyek meseszép muzsikálása. Az eleje kifejezetten zöldes, aldehidesen gyümölcsös jellegű. Középidőben megszelídül és inkább virágos, sőt rózsás lesz. A bázisban pedig uralkodik a cédrus és a moha, nagyon nőies, púderes leszáradású.
Elegáns, kifinomult, időtlen! Közel 35 év után is megállja a helyét, egy kortalan szépség üvegcsébe zárva.
Sajnos már ritkaság, továbbra sem értem, miért kell ilyen tökéletesre sikeredett illatokat visszavonni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.