Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2016. március 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Szeretné kijavítani körme hibáit, hogy szebbé varázsolja őket? Ha igen, akkor az Egységesítő alapozó lakkot Önnek találták ki! A körömápolás elengedhetetlen, ha ragyogó és szép kezet szeretne. Minél simább és ragyogóbb a körömfelület, annál előbb nyeri vissza természetes színét és szépségét. Előnye: formaldehid és kámformentes."

szzh01

2016. május 25.

Átlagos körömerősítő-alapozó lakk, ami enyhe rózsaszínes, egészséges árnyalatot ad a körmöknek. Hosszú évek óta ilyen árnyalatokat használok, a fényt adó fedőlakk ennél sem hagyható el, mert önmagában viselve kevés, matt és hamar kopik. Nem festem színesre a kezemen a körmöket, mert 1 nap alatt lepattog minden, ezzel a színnel tudom ápolttá és egészségessé tenni (+fedő lakkal), még ha kicsit kopik, pattan is, nem látszik, kibír így 1 hetet is anélkül hogy hozzányúlnék. Az árát túlzásnak tartom, nem tud többet filléres tásainál. Az fogott meg benne, hogy formaldehid és kámformentes, bár így is elég átható szúrós a szaga. Száradási ideje elég gyors.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 25.