Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A krémes szemceruza intenzíven kiemelt, mélyfekete tekintetet ad. Krémes állaga lehetővé teszi, hogy a szemet vastagon kihúzzuk, az igazán fekete és intenzív tekintetért. Különleges formája praktikusan használható és bárhová magunkkal vihető. Ha árnyalt vagy füstös hatást kíván elérni, egyedülálló állaga könnyen elsatírozható ecsettel, de akár az ujjunkkal is. Ha azonban még intenzívebbé tenné a tekintetét, kiegészítheti fekete szempillaspirállal.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Nyugtató hatású, biomezőgazdaságból származó édes mandulaolajat tartalmaz.

0bikbik0

2016. január 23.

Egy másik márka hasonló formátumú termékét már megutáltam, és ilyet magamtól soha sem vettem volna. Az Yves Rocher ajándékul adta egy rendelésemhez, hát gondoltam, adok még egy esélyt ennek a típusú szemceruzának.
Hát, most sem jött be.
Én nagyon nehezen tudom használni, nehéz vele precíz vonalat húzni, különösen ha már kicsit kopott a hegye. Fogalmam sincs, ha teljesen elkopik, hogyan fogom használni... és mire...
De a legrosszabb, hogy mindenféle alappal, fixálással, meg minden csudával is 10 perc nem kell neki, és minden a szemhéjamon van, szétkenődve.
Ezért kár pénzt adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

Hát, most sem jött be.
Ezért kár pénzt adni...