Yves Rocher

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bossy, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. április 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 4000 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Utalás/Személyes átvétel
♡ Yves Rocher Flowerparty ♡
Ár: 4000Ft / 4500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest XI., fizetés: átutalás / készpénz

KataViki

2016. május 14.

Kellemes, gyümölcsös, könnyed illat. Nem elég tartós, viszont elég drága. Ettől függetlenül egyik kedvencem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

krtzizi

2016. április 19.

Gyümölcsös, tavaszi illat, a tartóssága gyenge. Sajnos a legtöbb YR parfüm, ami könnyed, gyümölcsös, virágos hamar elpárolog. Viszont annak ellenére, hogy nem tartós az illat és a csomagolás ér 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

dandelion

2016. március 23.

Nem túl tartós illat, de nem bánom, mert nekem nagyon édes. Az üvege viszont nagyon aranyos, arra jár két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

CataKatinka

2016. február 3.

Nyáron szoktam használni, nekem nagyon tetszik az illata, de sajnos nem túl tartós. az üvege viszont nagyon aranyos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

astarta

2015. december 30.

Kevés YR parfüm van, ami tetszik, ez közöttük van. Gyümölcsös, olyan kis aranyos illat, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Cintia04

2015. október 8.

Én is vélemények alapján és persze mert az üvege bájos volt sikerült beszereznem. Frissítő, üde hatást vártam főleg a jegyei alapján de rajtam tömény epres, málnás cukorka felhővé alakult és azt hittem megfulladok tőle. Néha talán fel-fel csendült benne a mandarin vagy a narancs de nagyon sziruposra sikeredik az én bőrömön. Sokáig őriztem néha-néha fújtam belőle és egyszerűen az üvege miatt fáj a szívem mert az tényleg kis bájos lett de ha már virág alakúra készítették lehetett volna benne egy kis virág vonal is lehet az feldobta volna és rajtam is jó lett volna( a virágos illatok kifejezetten jól működnek rajtam), tartóssága 2* tart-tart kb 1 órát aztán tovább lép. Szerintem fel is teszem krémmániára ha esetleg valakit érdekelne akár cserére is 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Piri11

2015. szeptember 15.

Kessi91-nek köszönhetően egy kisebb mennyiség az enyém lett. Én nagyon örülök neki, nekem nagyon bejön ez az illat. Látom itt sokan "lekutyapicsázták", pedig szerintem nagyon jó kis illat. Édes, finom gyümis, kicsit virágos. Szerintem aki egyszer érezte, az bárhol felismeri, úgyhogy nem tucat illat. Nekem nem émelyítő az édessége sem. Eddig 3 YR illatot vettem meg, és mind a három teljesen bejött. Rajtam közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Zitu88

2014. október 31.

Könnyű,nyári illat. Nem túl erős. Nagyon baráti áron. A csomagolása szerintem nagyon aranyos. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

senskin

2014. augusztus 13.

Nekem valahogy nem jön be, nem tetszik. A tusfürdőjét azt szerettem, ezt meg abszolut nem venném meg, pedig próbálgattam.
Szerintem tinilányoknak való, kis virágos-gyümölcsös édesség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Szerintem tinilányoknak való, kis virágos-gyümölcsös édesség!

pancsus

2014. augusztus 6.

Én szeretem ezt az illatot, kifejezetten tetszik. A tartósságával viszont egyáltalán nem vagyok megelégedve, kb. fél órán át érzem csak magamon, de a lányomra fújva is teszteltem már, ugyanazt tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol

Részletesebb információ a smartskincare-en.