Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus ecset folyékony vagy krémes alapozók felvitelére.

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Én nemrég ajándékoztam el ezt az ecsetet. Nem rossz, de nekem nem vált be igazán, valahogy sokkal tovább tartott vele felvinni az alapozót, mint más ecsetekkel. Tapintásra is teljesen oké, és a szőre is a helyén maradt, nem úgy, mint a púderes párjának :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Pocok96

2018. február 24.

Én főleg a korrektor eloszlatásához használom és nagyon szeretem! Nagyon puha, jól tisztítható, nem vesz fel sok festéket. Eleinte használtam alapozóhoz is (ahoz is nagyon jó volt), de amióta a duo fibre tesója megvan, azóta inkább csak precíziós feladatokra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Moncsee

2017. november 10.

Ajándékba kaptam ezt az ecsetet, és sokáig nem használtam, mert korábban lapos ecsettel csíkozva-foltosan vittem fel minden alapozót. Aztán egyszer mégis kipróbáltam, és voilá! Sikerült vállalhatóan felvinnem az alapozómat. Azt hittem, ügyesebb lettem, szinten léptem sminkelésből, vagy ilyesmi. Aztán tegnap este ki akartam próbálni egy új alapozót, és egy régebbi ecsetemet vettem elő, ami épp tiszta volt. Tök csalódás volt, csíkos-foltos lett, egyszerűen nem akart egybeolvadni a bőrömmel. Már megijedtem, hogy az alapozóval lesz a probléma, de ma reggel újra próbáltam az Yves Rocher ecsetemmel, és bamm, tökéletes. Összehasonlítgattam most, hogy mi a különbség, ez az ecset elég puha és hajlékony, talán emiatt könnyebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

carriebradshaw

2015. november 17.

Tapintása oly csodás, oly csodáás, oly csodááááás :D de tényleg! Nagyon puha,viszont csíkozva viszi fel az alapozót,lepontozni jöttem eredetileg. Inkább kisebb mozdulatokkal lehet vele dolgozni. Szépen felveszi a krémet és nem szív magába sokat, nem hullik a szőre. 3,5 csillagot adnék...kár, hogy zöld pontos és nincs rá 40%, úgy tűnik az YR sem jótékonysági intézmény, pedig akkor megérné :P a többi vélemény meggyőzött h maradjon a 4*, mert a vékony rétegű eldolgozás is igaz, természetes hatást lehet elérni vele, jól bedolgozza a bőrbe. Csak most vérszemet kaptam a pufi, tömött ecsetekre, ez meg ugye lapos, ami a folyékony alapozó felkenéséhez végül is jó...maradjon 4 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

ditkee5

2015. május 31.

Kontúrozásra szoktam használni, (alapozásra a Shiseido ecsetét jobbnak találtam) de ezt nagyon szeretem. Nem hullik, isteni puha és jól bírja a gyűrődést ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Ildie

2015. január 4.

Ezzel az ecsettel meg voltam elégedve, de már kabukit használok. A többi YR ecset minősége nem volt az igazi, főleg a púderre haragszom. Volt másik ecsetem is mikor ezt vettem, de az eladő lány (az Alléban, a mindig csinos szőke) nagyon cuki volt amikor alapozót választottunk és ajánlótta hozzá, és smink napok voltak, és volt rá így valami kedvezmény. Azt hiszem kétszer egy évben vannak sminkanpok, ki is sminkelnek ott helyben. Szóval az üvegtégelyes alapozóval jött haza. Jól elvoltunk, jóban voltunk. Gazgaságos, nem megy bele túl sok festék és mosni is sokkal könnyebb, mint egy kabukit, de azért a kabuki mégis jobb. Nem hullatta a szálát soha, pedig évek óta megvan. Ha valaki krémes bronzosítót, konturt használ annak jó lehet felvitelre.
MOSNI KELLL!!!!, valaki írta, hogy 1-2 havonta mossa, hát az azért durva, minden héten ki kell mosni, minden nap ki kéne, de úgyse mossa ki senki naponta. A poros ecsetbe beleragadt, beleszáradt alapozóktól olyan szép gennyes ragyákat lehet kapni, amit ugyanezzel az ecsettel tovább lehet még jobban fertőzni, szóval mondano sem kell. A lustábbaknak ajánlom a spiccelős ecsetfertőtlenítőt (Bőszecset bolt) vagy a tisztaszesz, ami kb 2 perc alatt ki is szárad. Kezdésként, vagy a típus próbájaként bátran ajánlom, főleg mert könnyen beszerezhető, nem kell rendelgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Klau$$x

2014. október 22.

Nagyon szeretem. 2000Ft. Megéri az árát. 1. ecsetem igy nem tudom mihez viszonyitani de nagyon szeretem. Jó puha és nem is csíkoz. Kiváloan teszi a dolgát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

zoknimajmocska

2014. július 6.

Ma próbáltam ki a nővérem ecsetét, mert gondoltam, hogy azért drága ahhoz, hogy csak úgy megvegyem. De nagyon meggyőzött! Attól tartottam, hogy csíkosan fog dolgozni, de egyáltalán nem. Sokkal természetesebben állt szerintem az alapozó az arcomon, mintha ujjal dolgoztam volna el. Tuti fogok venni egyet magamnak is :)

UPDATE: vagy én tisztítom rosszul vagy nem tudom, de pár használat után bekeményedett, és kissé csíkosan is dolgozik. Többiek hogyan, mivel és milyen sűrűn tisztítjátok?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Akane

2014. február 2.

Az YR ecsetek közül ez az ami nem jött be, nem rossz, sőt elég jó, ha tárgyilagosan szemlélem, de valahogy nekem nem állt kézre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Habchók

2014. január 26.

Kivitelezésében, minőségében, megjelenésében is csak egy szó jellemzi: tökéletes.
A szálak olyanok mint a kasmír, ha az arcomhoz ér nagyon kellemes érzés fog el. Bár az ára nem épp olcsó, de minőséget kapunk érte. Remélem nagyon-nagyon sokáig fog "szerelmünk" tartani :)

Update: Az ecset még mindig tökéletesen bírja a gyűrődést, viszont a tisztításával kicsit kínlódni kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.