Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor indiai gyapotvirág kivonatot és biogazdaságból származó hamamelis vizet tartalmaz.

100%-ban újrahasznosítható flakon. Alkohol és parabénmentes.

Ár: 899 , Eladó: Mimi12
Állapot: Új (nem használt) , Helyszín: Kecskemét, fizetés: Postán maradó
Gigi95

2019. április 7.

Az illata isteni, viszont dezodoráló hatását nem nagyon érzékeltem.. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Moni86

2018. augusztus 28.

Nekem tetszik az illata. Hétköznapokra elég. 40 fokban meg a dove original.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nekem tetszik az illata. Hétköznapokra elég. 40 fokban meg a dove original.

Mona29

2017. december 1.

Jöttem lepontozni. Nekem nagyon nem vált be. Igaz, hogy ajándékba kaptam, de akkor is. Szóval az illata nagyon finom, enyhe. A hatásából semmit sem éreztem, pedig nem vagyok egy izzadósfajta, cserébe megfogta a ruháimat. Néha pedig, mintha estére büdös lettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

LittleSpark

2017. október 27.

Az ebben a termékcsaládban fellelhető illatok közül ez a kedvencem. Annyira finom, púderes, visszafogott. Én nem vagyok túl izzadós, jártam viszont már rosszul Fa deókkal és társaival. ez nem izzadom át se edzés közben, se stresszhelyzetben. Abszolút újravevős, az illatokat cserélgetem de folyamatosan ezeket használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Pünyike

2017. augusztus 13.

Elégedett vagyok vele. Az illata kellemes, izzadást gátolja, teszi a dolgát. Régóta használom az YR golyósokat, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

pisonce

2017. augusztus 13.

Mivel már leírtam a véleményem máshol, így ismétlem magam: Finom az illata, a tusfürdő társával együtt tökéletes az illatom...amíg el nem kezdek izzadni. Eleve a felvitele is nehézkes, mivel rengeteget le kell törölgetnem zsepivel. Utána sem lesz jobb a helyzet, mert pár óra után egy fújós deo-hoz kell nyúlnom, hogy ne legyek büdös. Pénzkidobás, sosem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Nyirkos, tapadós érzést hagy maga után, izzadást nem gátolja, illata kellemes, de hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Oberon82

2017. augusztus 2.

Nagyon szerettem ezt a dezodort, mert az ember nem lesz büdös tőle. Még, ha izzad is az ember, ennek az illatát érezni.
Ami miatt soha többet nem fogom venni az, az a tény, hogy már nem Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes. A régi verziója az volt, aztán szépen alattomosan belecsempészték az alumíniumsót.
Még azt vettem észre, hogy a ruháimon egy ragadós réteget képez, ami még a mosással sem tűnik el.
Az illata miatt kap 2 pontot. :( Kár érte, a régi nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Az illata miatt kap 2 pontot. :( Kár érte, a régi nagyon jó volt.

ftmea13

2016. július 7.

Én egyidőben nagyon szerettem. Kellemes illata van, viszont mindig volt egy ragacsos érzete hazsnálat után, amit utáltam, viszont annyira jól meggátolta a kellemetlen szagokat és csökkentette az izzadást, hogy inkább elviseltem az érdekében:) Ez a ragacsos cucc ugyan nem sokáig volt, hamar beszívódott, de mégis kellemetlen volt. Szerencse és plusz pont, hogy ruhát nem fogta meg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

FaithGunn

2016. május 4.

Az izzadást nem gátolja (mint a legtöbb természetes dezodor), de egy melós nap után sincs oroszlánszagom, szóval nem rossz. Viszont a csomagolása szörnyű, pár használat között törölgetem, mert folyik orrán-száján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Steareth-20 ti I eu 2 1