Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor indiai gyapotvirág kivonatot és biogazdaságból származó hamamelis vizet tartalmaz.

100%-ban újrahasznosítható flakon. Alkohol és parabénmentes.

fioretta

2020. augusztus 29.

Az illata nagyon finom, púderes-hintőporos, babaillat jelleg. Az összetevői jók, nem irritál hosszútávon sem, bőrbarát. Hatásos még a melegebb napokon is, sőt a még sportoláskor is egész jól teljesít, az ára is jó. A szárítása kicsit hosszú, de ezt követően nem hagy nyomot a ruhán. Megszáradás után porszerűen néha lemorzsolódik egy része, de összességében nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Szorcsika

2020. június 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, százféle dezodort próbáltam már, de mindegyiktől brutálisan viszkettem. Aztán kipróbáltam az Yves Rocher dezodorjait, és évek óta meg se próbálok másik márkát. A gyapotvirág, lótusz, levendula és zöld citrom illatúakat szoktam váltogatni (a zöld teás semmit nem ért). Én reggelenként egyszer használom, és egész nap tökéletesen hat, akkor is, ha sokat rohangálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Gica81

2020. május 1.

Nagyon finom púderes illata van. Dezodoráló hatása is jól működik nálam. Nyomot sem hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Gigi95

2019. április 7.

Az illata isteni, viszont dezodoráló hatását nem nagyon érzékeltem.. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Moni86

2018. augusztus 28.

Nekem tetszik az illata. Hétköznapokra elég. 40 fokban meg a dove original.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nekem tetszik az illata. Hétköznapokra elég. 40 fokban meg a dove original.

Mona29

2017. december 1.

Jöttem lepontozni. Nekem nagyon nem vált be. Igaz, hogy ajándékba kaptam, de akkor is. Szóval az illata nagyon finom, enyhe. A hatásából semmit sem éreztem, pedig nem vagyok egy izzadósfajta, cserébe megfogta a ruháimat. Néha pedig, mintha estére büdös lettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

LittleSpark

2017. október 27.

Az ebben a termékcsaládban fellelhető illatok közül ez a kedvencem. Annyira finom, púderes, visszafogott. Én nem vagyok túl izzadós, jártam viszont már rosszul Fa deókkal és társaival. ez nem izzadom át se edzés közben, se stresszhelyzetben. Abszolút újravevős, az illatokat cserélgetem de folyamatosan ezeket használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Pünyike

2017. augusztus 13.

Elégedett vagyok vele. Az illata kellemes, izzadást gátolja, teszi a dolgát. Régóta használom az YR golyósokat, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

pisonce

2017. augusztus 13.

Mivel már leírtam a véleményem máshol, így ismétlem magam: Finom az illata, a tusfürdő társával együtt tökéletes az illatom...amíg el nem kezdek izzadni. Eleve a felvitele is nehézkes, mivel rengeteget le kell törölgetnem zsepivel. Utána sem lesz jobb a helyzet, mert pár óra után egy fújós deo-hoz kell nyúlnom, hogy ne legyek büdös. Pénzkidobás, sosem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Nyirkos, tapadós érzést hagy maga után, izzadást nem gátolja, illata kellemes, de hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Steareth-20 ti I eu 2 1