Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor mexikói zöldcitrom illóolajat tartalmaz, valamint biogazdaságból származó hamamelis vizet.

100%-ban újrahasznosítható flakon. Alkohol és parabénmentes.

fioretta

2020. november 25.

2020.08.29.: Az Yves Rocher golyós dezodorjai közül kettőt már használtam és nagyon jól beváltak. Ez is ugyanolyan hatásos, de az illata jóval frissebb, üde citromillat, azonban ez sajnos idővel eltűnik. Az izzadást jól gátolja, az összetevői is szimpatikusak. Bőrbarát, nem okoz irritációt. Elég folyós, nedves, így a szárítása kicsit hosszadalmas.

2020.11.25.: Egy csillagot levonok belőle. A hideg időszakhoz az illata sajnos nagyon nem passzol, a nyáron friss citromnak tűnő illat helyett most közönséges ablaktisztító szagúnak hat :(
Ráadásul rendkívül lassan szárad...Ezt nyáron is észrevettem, de mivel akkor ujjatlan, lenge topokban voltam, nem érdekelt, mert felöltöztem és ahogy jöttem-mentem, idővel megszáradt. De most a hosszú ujjú, passzos meleg felsők időszakában, nagyon zavaró, nem szárad meg rendesen 10 perc után sem, bepállik a hónaljam a ruha alatt.
Félreteszem késő tavaszig, majd akkor folytatom a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Félreteszem késő tavaszig, majd akkor folytatom a használatát.

Szorcsika

2020. június 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, százféle dezodort próbáltam már, de mindegyiktől brutálisan viszkettem. Aztán kipróbáltam az Yves Rocher dezodorjait, és évek óta meg se próbálok másik márkát. A gyapotvirág, lótusz, levendula és zöld citrom illatúakat szoktam váltogatni (a zöld teás semmit nem ért). Én reggelenként egyszer használom, és egész nap tökéletesen hat, akkor is, ha sokat rohangálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

aemit

2019. november 17.

Az izzadást nem nyomja el, viszont az illata nagyon friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Az izzadást nem nyomja el, viszont az illata nagyon friss.

elfmercina

2019. május 22.

Többször is újravásárlós termék, tökéletes izzadásgátló.
Lehetne egy kicsit szárazabb, túl sok volt a nedve néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Többször is újravásárlós termék, tökéletes izzadásgátló.
Lehetne egy kicsit szárazabb, túl sok volt a nedve néha.

Csipetke

2017. január 17.

Mikor csak megszagoltam annyira nem tetszett az illata de mivel van kint teszter így a csuklómon kipróbáltam .A bőrömön már tetszett az illata.Ugyanolyan mint a többi illatú társa.Sportoláshoz nem használom de a mindennapokban azért teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

boribon13

2016. október 1.

Az illata miatt vettem meg,tudtam,hogy sok jót nem mondanak ezekről a deokról,de nem tudtam otthagyni. Most sztemberben használom,elég sok kifejezetten meleg nap volt,izzadtan,szaladgáltam és bár magát az izzadást nem akadályozta meg (szerintem ez nem is elvárható ésszerűen) egyáltalán nem volt kellemetlen számom,a ruhám ak a nap végén is finom citromos,friss illata volt. Nem tudom,hogy a legnagyobb melegben megállja-e a helyét,de nekem teljesen megfelelt,eddig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Amargant

2016. július 17.

Az illata nagyon hűsítő, nyárra ideális, a hatása egy átlagos dezodoréval egyezik. Irritációt nem okozott eddig, egész hamar szárad, ha ilyen marad a viszonyunk, kinevezem nyári dezodoromnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Bringa11

2016. július 1.

Szeretem az illatát és a hatása is nagyon jó. Eleinte amint bekentem magam rögtön felöltöztem, és ez hiba volt, mert minden ruhámat összekent. Azóta úgy használom, hogy várok kb 5-10 percet, hogy megszáradjon és így már teljesen jó, nem hagy foltot. Ezt a friss illatot inkább nyáron használom, télen pedig a lótuszvirágos verzióját, amit szintén nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Ezt a deo-t nagyon szerettem. Friss illata volt, sokáig elég volt egy flakon. Sokáig megmarad ez a kellemes illat,akár melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Mindy

2016. március 21.

Nagyon szeretem! Diszkrét, visszafogott, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Nagyon szeretem! Diszkrét, visszafogott, jó illata van.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1