Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor provánszi levendula illóolajat tartalmaz, mely biogazdaságból származik.

100%-ban újrahasznosítható flakon. Alkohol és parabénmentes.

Demonshadow

2020. szeptember 2.

Először tetszett a levendulás illat, de ki nem állhatom a golyós dezodorokat, ezért nagyon hamar meguntam. Viszonylag hamar kifogyott, ehhez képest pedig sokalltam az árát. Többet nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Szorcsika

2020. június 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, százféle dezodort próbáltam már, de mindegyiktől brutálisan viszkettem. Aztán kipróbáltam az Yves Rocher dezodorjait, és évek óta meg se próbálok másik márkát. A gyapotvirág, lótusz, levendula és zöld citrom illatúakat szoktam váltogatni (a zöld teás semmit nem ért). Én reggelenként egyszer használom, és egész nap tökéletesen hat, akkor is, ha sokat rohangálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

kvin

2019. augusztus 21.

Update:
Végül inkább egész nyáron használtam, - mert még ajándékba adni is kitolás lenne -, amikor nem kellett mennem sehova, zuhanyzás után, itthonra, "játszóshoz". Tekintve, hogy csak ilyen "jeles" alkalmakkor nyúltam érte, ahhoz képest iszonyú gyorsan is fogy, de még mindig lötyög az alján pici, alig várom, hogy elfogyjon!
Olyan, mintha egy levendulás szappannal becsutakolnám a hónaljamat, vizesen, habosan, aztán várnám, hogy majd csak beszívja a bőröm... folyamatosan nedves érzet, képtelenség kivárni, mire megszárad, ha idő előtt felhúzok rá egy pólót, azonnal lecsúszik és befog mindent! Soha többé nem szeretnék belefutni.
Szívem szerint akkora egyest adnák rá, mint a ház, de a szép összetevők és a kellemes illata (ami önmagában iszonyú kevés ám), marad a kettes.

Nekem sajnos az új verzió van meg és amennyire "káros anyag"-mentes, annyira hatástalan is. Az egyik legrosszabb golyósom idáig, kb. a párszáz forintos Cosmia-val vetekszik, - amit egy utazás alkalmával végszükségből vettem, mert elfelejtettem magammal vinni a sajátomat - de esküszöm, még az is jobb!
Pozitívuma, hogy nagyon finom az illata, amit imádok, legalább ez. Viszont nem egy díszre van szükségem, amit néha megszaglászok, mert szépen illatozik.
Hátránya, hogy egyáltalán nem látja el funkcióját, külön bosszantó, hogy nagyon nedves, csúszósan cuppogós hatású -remélem ez így érthető- borzasztóan nehezen szárad, hosszú percekig kell szellőztetve járkálnom a szobában, mire felöltözhetek. Izzadást nem gátolja, csak együtt nedvesedik és keveredik a levendula illattal, a ruháimat összefogja, átnedvesíti, nagyon kellemetlen viselni.
Ráadásul nagyon gyorsan fogy, egyáltalán nem gazdaságos.
Sosem kellene újból, a lehető legkevesebbet adnám, a plusz egy csillag az illatának szól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Update:

Ráadásul nagyon gyorsan fogy, egyáltalán nem gazdaságos.

ANDREAA

2019. március 16.

Finom levendula illata van, hatékonysága gyengus, hétvégén használtam, amikor nem mentem sehova, csak jól esett magamra kenni zuhanyzás utàn.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Benedetta88

2018. december 13.

Kellemes illata van, de átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Kellemes illata van, de átlagosnak mondanám.

Moni86

2018. augusztus 28.

Szeretem az illatát. Hétköznapokra elég. 40 fokban kevés. De szeretem őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Szeretem az illatát. Hétköznapokra elég. 40 fokban kevés. De szeretem őket. :)

zdoreebaba

2018. május 17.

Személy szerint én nem használom. Anyával közösen vettük és végül az övé lett. Imádja a golyós dezodorokat. Ez a levendulás verzió tökéletes, nem hagy foltot, kellemes édeskés, valóban levendula illatú. Hosszan tartó védelmet nyújt a rossz szagok és az izzadság ellen. Ebből a termékcsaládból még biztosan fogunk vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

CKNYL

2018. március 28.

Legalább 2 éve használom folyamatosan és nagy megelégedéssel. Nálam tökéletes az izzadás gátlás, ráadásul egész nap tart. Ezen kívül a ruhán nem hagy foltot, az illata kellemes, de egyáltalán nem tolakodó. Felvitel után kicsit ragacsos, erre tényleg figyelni kell, de ez a pici kellemetlenség eltörpül a jó tulajdonságai mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

stylo

2018. március 14.

Jé......hát ez nagyon jó!!! Ki hitte volna?! Kellemes az illata, parfümmel is nyugodtan mehet együtt, mert alig érezni. A hatása teljesen jó, nem izzadom át, nem fog, még a nap végére se eresztek szagot. A vichy golyósomat lecserélem erre. Olcsóbb is meg jobb is. Miért nem tudtam ezt eddig...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Tuende

2018. január 6.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc golyósdezodorom. Az összetevői elég jók, alkohol és parabénmentes, legelőször ezért vettem, na meg a kellemes illata miatt.
Izzadásgátló hatása nálam tökéletesen működik még nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Izzadásgátló hatása nálam tökéletesen működik még nyáron is.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1