Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan élményét a kényeztető kókuszdió illatával. Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

szanii

2019. július 25.

Ajándékba kaptam, számomra ez egy felesleges termék... Az illata jó, hajon sokáig érződik, nem zsírosít. Testemen is jól megállja a helyét. El fogom fújkálni, de biztos nem veszek belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

zsofia999

2019. május 28.

Először azt hittem csak egy átlagos jó illatú test/haj permet, aminek viszonylag hamar elmegy az illata. Azonban kellemes csalódás volt, egész nap korán reggeltől illatozott tőle a hajam, volt mikor hajmosás után is még lehetett kicsit érezni. Nem tette a hajamat zsíros érzetűvé akkor sem, ha közelről fújtam, ami nekem egy nagy pluszt jelentett. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

aidanne

2019. március 13.

Mivel jon a nyar, gondoltam beszerzek egy frissito test-es haj permetet. Mar az uzletben nagyon tetszett az illata. Szaraz kokusz illat, semmi gejl beutes. Nagyon tetszik, tartos a ruhamon a hajamon egyarant. Nyarra meg meg inkabb tokeletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera Fruit Extract