Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan élményét a kényeztető kókuszdió illatával. Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

Ár: 3000 Ft ( a csomag) , Eladó: Regi88
Állapot: Minden min.3/4 -ig van, Helyszín: Tapolca, fizetés: Ár+szállítási ktg., utalás, posta , fox

Biancah

2021. november 17.

Update: már kétszer újravettem, sokkal szuperebb és tartósabb, mint a Victoria's secret kókuszillatú body mistje.

Finom kókuszillatú, pedig rettegtem, hogy Wunderbaum szaga lesz, mint pl a TBS kókuszos testvajának.
Csak hozzácsaptam a notinos rendelésemhez, de már látom előre, hogy csodásan ki tudom használni nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

ziza27

2021. március 6.

Nincs műkókusz illata, ezért jár a pacsi. Kellemes, meleg illatú, egyből jókedvem lesz tőle, a bőr pedig nem ragad a használata után. Kár, hogy nem annyira tartós. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

VNikol

2021. január 26.

Imádnivaló kókuszos permet! Pár perc után a kezdeti intenzitás elmúlik és marad egy finom, bőrközeli, nem túl édes mennyei friss kókusz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

annacska99

2021. január 23.

CSO-DÁ-LA-TOS! Nagyon finom kókuszos illat, tényleg azoknak való akik a kókusz rajongói! Tartós, nem hagy semmilyen ragacsos érzetet a bőrön. Alig várom, hogy újra nyár legyen és használjam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

kSissi

2020. október 4.

Imadom, imadom es megegszer imadom! Hosszantarto illat, nemcsak nyarra, a testapoloval kombinalva meg utosebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Yubiri

2020. augusztus 28.

Nagyon szeretem nyáron a kókusz illatot. Most is, ezen a nyáron kókusz illatra vágytam, de valahogy a drogériák polcain most alig-alig van márkaválaszték kókuszos testápolóból, permetből. Erre esett a választáson. Azt kaptam, amit vártam, viszonylag intenzív, viszonylag tartós illat. Aki szereti a kókusz illatot, érdemes kipróbálnia. És hát igen... :D ... a csomagolás is megnyerő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Rea96

2020. április 11.

Testápoló formájában szerettem bele ebbe az illatba, és szerettem érezni magamon, de a nap közepére már nem igazán éreztem, így megvettem testpermetbe, hogy csak könnyeddén befújhassam magam vele és újra élvezhessem tovàbbra is ezt a kellemes kis illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

hgabriella97

2020. március 20.

Egyik barátnőmnek volt ilyene és mikor megéreztem rajta ezt, nagyon megtetszett az illat, ezért én is vettem (rendeltem) magamnak. Először nagyon töménynek éreztem magamon, de ugyan úgy szeretem, mint első szaglásra és nagyon sokáig megmarad az illat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

szanii

2019. július 25.

Ajándékba kaptam, számomra ez egy felesleges termék... Az illata jó, hajon sokáig érződik, nem zsírosít. Testemen is jól megállja a helyét. El fogom fújkálni, de biztos nem veszek belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

zsofia999

2019. május 28.

Először azt hittem csak egy átlagos jó illatú test/haj permet, aminek viszonylag hamar elmegy az illata. Azonban kellemes csalódás volt, egész nap korán reggeltől illatozott tőle a hajam, volt mikor hajmosás után is még lehetett kicsit érezni. Nem tette a hajamat zsíros érzetűvé akkor sem, ha közelről fújtam, ami nekem egy nagy pluszt jelentett. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera Fruit Extract