Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan élményét a kényeztető kókuszdió illatával. Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

kSissi

2020. október 4.

Imadom, imadom es megegszer imadom! Hosszantarto illat, nemcsak nyarra, a testapoloval kombinalva meg utosebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Yubiri

2020. augusztus 28.

Nagyon szeretem nyáron a kókusz illatot. Most is, ezen a nyáron kókusz illatra vágytam, de valahogy a drogériák polcain most alig-alig van márkaválaszték kókuszos testápolóból, permetből. Erre esett a választáson. Azt kaptam, amit vártam, viszonylag intenzív, viszonylag tartós illat. Aki szereti a kókusz illatot, érdemes kipróbálnia. És hát igen... :D ... a csomagolás is megnyerő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Rea96

2020. április 11.

Testápoló formájában szerettem bele ebbe az illatba, és szerettem érezni magamon, de a nap közepére már nem igazán éreztem, így megvettem testpermetbe, hogy csak könnyeddén befújhassam magam vele és újra élvezhessem tovàbbra is ezt a kellemes kis illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

hgabriella97

2020. március 20.

Egyik barátnőmnek volt ilyene és mikor megéreztem rajta ezt, nagyon megtetszett az illat, ezért én is vettem (rendeltem) magamnak. Először nagyon töménynek éreztem magamon, de ugyan úgy szeretem, mint első szaglásra és nagyon sokáig megmarad az illat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

szanii

2019. július 25.

Ajándékba kaptam, számomra ez egy felesleges termék... Az illata jó, hajon sokáig érződik, nem zsírosít. Testemen is jól megállja a helyét. El fogom fújkálni, de biztos nem veszek belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

zsofia999

2019. május 28.

Először azt hittem csak egy átlagos jó illatú test/haj permet, aminek viszonylag hamar elmegy az illata. Azonban kellemes csalódás volt, egész nap korán reggeltől illatozott tőle a hajam, volt mikor hajmosás után is még lehetett kicsit érezni. Nem tette a hajamat zsíros érzetűvé akkor sem, ha közelről fújtam, ami nekem egy nagy pluszt jelentett. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

aidanne

2019. március 13.

Mivel jon a nyar, gondoltam beszerzek egy frissito test-es haj permetet. Mar az uzletben nagyon tetszett az illata. Szaraz kokusz illat, semmi gejl beutes. Nagyon tetszik, tartos a ruhamon a hajamon egyarant. Nyarra meg meg inkabb tokeletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera Fruit Extract