Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2015. június 17.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Nagyon száraz, illetve göndör/dauerolt hajra. Értékes növényi olajokban gazdag, különleges hajápoló az intenzíven táplált, végtelenül lágy tapintású hajért!

A hozzáadott jojoba-, babassu- és makadámdió-olajjal gazdagított összetételének köszönhetően a száraz, töredezett, igénybevett haj visszanyeri puhaságát., természetes fényét és rugalmasságát. Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó jojobaolaj, babassu- és makadámdió-olaj.

darbarad

2019. október 9.

Ő egy csoda volt, főleg ha a hozzá való samponnal és balzsammal használta együtt az ember! Minden hajmosás előtt egy kis tenyérni anyagot szétoszlattam a száraz hajamon (a hajam közepétől a hajvégekig), kb. fél órára felcsavartam a tincseket a fejem bubjára, majd alaposan köblítettem és következhetett a hajmosás. Ez a hármas nagyon puhává és selymessé varázsolta a hajamat, könnyen kifésülhető lett és enyhén fényes. Úgy látom, az Yves Rocher hajápolási termékei kicsit megújultak, más a design és az áruk is magasabb lett egy picit. Őt sem találtam már a kínálatban, de van egy utódja, azt megvettem és remélem, olyan jó lesz mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

ngsrr

2019. október 7.

Hihetetlen. Azt gondoltam amikor megvettem, hogy leave-in olaj, aztán amikor a hajamra kentem, rájöttem, hogy ki kell mosni.. Na mondom... jól jártam, a kimosós cuccokban sosem hittem. Aztán jött a nagy áttörés. Első használatnál hajmosás előtt tettem fel egy órára, de semmi.. aztán úgy voltam vele, hogy ha már lúd, legyen kövér. Este összegumiztam a hajam, nem túl szorosra, de úgy, hogy azért tartson. A copf utolsó 20 centijét beolajoztam, jó tocsogósan, hagy ússzon szinte az olajban a hajam, aztán jól bele is fésültem. Ezután folpackal körbetekertem a copfot, és felgumiztam a fóliával együtt kontynak. A biztonság kedvéért még egy nejlonzoknit is ráhúztam a kontyra, nehogy lecsússzon a fólia, és a párnám olajos legyen. Másnap reggel hajmosás, hát az eredmény meseszép! Amúgy szálkás és szöszös a hajam, muszáj vasalnom mert különben olyan mint a parfis, de most nem szárítottam meg, levegőn száradt, magától. Nem lett szöszös, szép fényes puha és erős tapintásra. Anyukám egyből meg is jegyezte, milyen szép. Aztán ebédelni mentünk rokonokhoz, akik szintúgy teljesen odáig voltak a hajamért (máskor meg kapom a "kicsit töredezett a hajad, vágatnod kéne" megjegyzéseket). Egyszóval csodás! Annyi, hogy nekem a félóra nem volt elég, kellett hozzá egy éjszaka, és tervezem, hogy ha nem mozdulok ki valamelyik hétvégén, végig rajta hagyom, mert a hajam imádja. Elég nagy kiszerelés, bár én sokat használok el belőle ezzel a módszerrel, de hetente 1-szer mosok hajat, azelőtt megejtem ezt a kis "szeánszomat", így azért negyedévig legalább elég. Az ára is baráti. Ajánlom, mert hatásos, és nem is csoda, megnéztem az összetevőket, szinte csak olajokból áll, olyan olajok is vannak közte, amelyek nagyon közel állnak a bőr által termelt sebumhoz (pl. jojobaolaj), és a haj saját "zsírja" a legeslegjobb kondicionálószer. Szerintem a hajam azt szeretné a legjobban, ha heti 7 napon át folyamatosan rajta lenne ez az olaj, csak ugyebár nem mehet az ember utcára hajpakolással a fején. De ha továbbra is így teljesít, még meggondolom, sötét hajamon úgysem látszik ha olajos, ha szoros ballerina-kontyba van feltűzve.. na jó, ez azért túlzás lenne, de az biztos, hogy még a legkeszekuszább száraz szőkített hajjal is tud mit kezdeni, egy próbát mindenkinek megér! Ja, és egy jó tanács: kimosáskor ne törekedjetek rá, hogy maradéktalanul el legyen távolítva, sampont csak fejtetőre rakjatok, és a haj tövét mossátok meg vele, a keletkező habbal gyengén fussatok át a végeken, és a sampon kimosásakor is elég csak áttúrni a végeket, nekem így balzsamot sem kell használnom, önmagában is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

melike_0817

2019. október 6.

Ez egy csodaszer! Megszámlálhatatlan olajat és pakolást próbáltam már a hajamra, az egészen drágától a házi készítésűig, de egyik sem tudta ezt a puhaságot nyújtani! Hajmosás előtt szoktam felkenni szinte a hajtövemig, van, hogy csak 15 percet tudom rajtahagyni, majd úgy mosom ki. Néhány csepp elég belőle, lassan fogy. Annyira puha és sima lesz tőle a hajam :) Imádom, sosem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Pdori888

2019. szeptember 29.

Hajmosás előtt teszek főleg a hajvégekre, hajhosszra. Nagyon szép fényes, puha, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, ezért nagyon szeretem használni. Heti 1x használom,az ára sem túl vészes, nagyon sokáig elég, nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Nem tett csodát a hajammal, de tény, hogy puhább lett, fényesebb, és könnyen kezelhető. akciósan valószínűleg megpróbálkozom vele mégegyszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

flora1313

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 19.

Általában hajmosas előtt kentem a hajamra és hagytam hatni pár percig így is szuper volt.
A multkor elfogyott a balzsamom, gondoltam megpróbálok ebből pár cseppet eloszlatni a hajamon. így is szuper volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

evaedinakiss

2019. szeptember 5.

Hosszú szőke hajam van, amit már kb 2 éve nem festetek. Rendszeresen vágatom a végét, így nagy baj nincs a hajammal, ezért csak alkalom szerűen szoktam használni, hogy szinten tartsam. Egész éjszakára hagyom a hajvégen vagy hajmosás előtt hagyom rajta 1-2 órára. Nagyon könnyen kifésülhető utána, és lágy a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Chyly

2019. július 15.

Szöszös/szálkás hajam van, erre kerestem megoldást. Háromféleképpen teszteltem:

1. Hajmosás előtt
Ezt ìrja a használati utasítása, ami szerint 10 percig kell a hajon hagyni. Én kb. fél-egy órát hagytam hatni. Az eredmény szép, puha haj. De csak akkor ha jó sokat tettem rá, egyébként nem éreztem semmi hatást.
Így szerintem nagyon gyorsan fogyna, ráadásul macerásabb is.

2. Hajmosás után vizes hajra:
Nagyon kevés elég. Ugyanazt az eredményt hozza, mint hajpakolásként (jó sok olajat használva) alkalmazva.

3. Száraz hajra hajvasalás előtt:
Inkább optikailag javított a szálkásságon. Itt is keveset kell használni. Nehezebben tudtam eltalálni a mennyiséget, mint vizes hajnál, könnyen zsíros lesz tőle a haj.

Szerintem ár-érték arányban megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Szöszös/szálkás hajam van, erre kerestem megoldást. Háromféleképpen teszteltem:

1. Hajmosás előtt
Így szerintem nagyon gyorsan fogyna, ráadásul macerásabb is.

2. Hajmosás után vizes hajra:

3. Száraz hajra hajvasalás előtt:

Szerintem ár-érték arányban megérdemli az 5 csillagot.

Qwerty1234

2019. június 13.

A kommentek között olvastam, hogy arcra is jó! Nekem az a része nem győzött meg, de nem is azért vettem meg! Kipróbáltam hajmosás előtt is, hajmosás után is! Nekem minden opció bevált! Viszont kicsit zsírosít! De ettől független nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

fanninstaa

2019. június 11.

Heti egyszer használom hajmosás előtt rajta hagyom kb 1 órát, utána csodálatosan puha és egészséges látszata lesz a hajnak. Könnyen kiöblíthető. Ajánlom mindenkinek aki oda figyel a haja megfelelő állapotára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/