Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2019. november 27.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Nagyon száraz, illetve göndör/dauerolt hajra. Értékes növényi olajokban gazdag, különleges hajápoló az intenzíven táplált, végtelenül lágy tapintású hajért!

A hozzáadott jojoba-, babassu- és makadámdió-olajjal gazdagított összetételének köszönhetően a száraz, töredezett, igénybevett haj visszanyeri puhaságát., természetes fényét és rugalmasságát. Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó jojobaolaj, babassu- és makadámdió-olaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szaszi914

2020. december 1.

Csodaszer a száraz hajvégeknek. Nagyon szeretem, nagyon puha utána a hajam. Kicsit macerásnak tartom, hogy fent kell hagyni és alaposan ki is kell mosni, emiatt nem használom minden hajmosásnál, de próbálom azért gyakran. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

fitteszter

2020. május 27.

A termék jó, de én valahogy nem tudok belőle annyit tenni, hogy ne zsírosítsa túl a hajam. Lehet nem elég száraz a hajvégem.:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Roxuska

2020. május 10.

Én nagyon imádom, mivel nagyon olajos hatású, így nagyon kevés kell az én nagyon száraz, szalmaszerű hajamra is, így nagyon sokáig elég. Viszont kb. ez az egyetlen hajolaj eddig, ami nagyon jól formázza hajam. Vigyázni kell, mert ha sokat teszek belőle, akkor zsírosnak tűnik a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Zsana22

2020. február 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Alapból hosszú természetes hullámos hajam van, száraz könnyen töredező végekkel.
Sajnos nekem nem csodaszer ez az olaj. És az illata sem tetszik túlságosan. Használtam hajmosás előtti pakolásként és utána száraz hajra is. Száraz hajra nagyon kevés kell, hogy ne legyen olajjal leöntött hatása a hajamnak, de ha eltalálom az adagot optikailag kicsit fényesebb kicsit kevésbé száll egy ideig a hajam ... talán, de csak ha tényleg nagyon figyelem akkor látható változás és akkor is kicsi, vagy lehet csak én szeretném bebeszélni magamnak. Hajmosás előtt ha használom talán kicsit puhább utána a hajam viszont se nem fényesebb se nem száll kevésbé, szóval hasonlóan lehet ezt is csak bebeszélem magamnak.
Mivel másoknak bevált és az összetevői alapján ártani csak nem árt a hajamnak, nem szeretném túlságosan lepontozni, valószínű csak az én hajam nem reagál rá túl jól.
+Nagyon szeretném, hogy működjön ezért még próbálkozok vele amíg tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

+Nagyon szeretném, hogy működjön ezért még próbálkozok vele amíg tart.

Fannipap

2020. január 23.

Szuper termék! Tényleg teszi a dolgát. Hajmosás előtt 1-2 órával kenem be a hajvégemet vele, könnyen kimosható és egyáltalán nem zsírosítja a hajat. Iszonyat puhává varázsolta a hajamat, mintha a fodrásztól jönnék minden egyes hajmosás után. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

aalleexxaa

2019. november 19.

Lapockáig érő, szőkített hajam van... Szeretek neki pluszt adni. Amikor elkezdtem ezt használni(az itteni vélemények alapján) több újdonság is volt a hajápolási rutinomban(hamvasító pakolás, balzsam...) , és igen csak száraz volt a hajam hajmosás után... Kezdetben nem tudtam mi okozza a szárazságot, de a hamvasítóra gyanakodtam. Ezen kívül elég bizalmatlan voltam a kimosós olajokkal.. Ellenben az elmúlt pár alkalommal elhagytam a hamvasító balzsamot+pakolást, és csak hamvasító sampont használok.

Azóta megszűnt a szárazság, és nagyon nagyon puha a hajam vége hajmosás után! Egyáltalán nem seprűs, nem száraz, nem száll.. És az olaj illatát is imádom. Általában igyekszem éjszakára fent hagyni, ha valamiért nem sikerül, akkor is fent van másfél-2 órát. :) Én nagyon elégedett vagyok, ez az első yves hajápolóm,de ezután tuti kipróbálok többet is . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Megababa

2019. november 10.

Alapdarab, a hosszú haj nagyon hàlàs érte. Könnyen kimosható, ha sokat tennél a hajadra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

ngsrr

2019. október 7.

Hihetetlen. Azt gondoltam amikor megvettem, hogy leave-in olaj, aztán amikor a hajamra kentem, rájöttem, hogy ki kell mosni.. Na mondom... jól jártam, a kimosós cuccokban sosem hittem. Aztán jött a nagy áttörés. Első használatnál hajmosás előtt tettem fel egy órára, de semmi.. aztán úgy voltam vele, hogy ha már lúd, legyen kövér. Este összegumiztam a hajam, nem túl szorosra, de úgy, hogy azért tartson. A copf utolsó 20 centijét beolajoztam, jó tocsogósan, hagy ússzon szinte az olajban a hajam, aztán jól bele is fésültem. Ezután folpackal körbetekertem a copfot, és felgumiztam a fóliával együtt kontynak. A biztonság kedvéért még egy nejlonzoknit is ráhúztam a kontyra, nehogy lecsússzon a fólia, és a párnám olajos legyen. Másnap reggel hajmosás, hát az eredmény meseszép! Amúgy szálkás és szöszös a hajam, muszáj vasalnom mert különben olyan mint a parfis, de most nem szárítottam meg, levegőn száradt, magától. Nem lett szöszös, szép fényes puha és erős tapintásra. Anyukám egyből meg is jegyezte, milyen szép. Aztán ebédelni mentünk rokonokhoz, akik szintúgy teljesen odáig voltak a hajamért (máskor meg kapom a "kicsit töredezett a hajad, vágatnod kéne" megjegyzéseket). Egyszóval csodás! Annyi, hogy nekem a félóra nem volt elég, kellett hozzá egy éjszaka, és tervezem, hogy ha nem mozdulok ki valamelyik hétvégén, végig rajta hagyom, mert a hajam imádja. Elég nagy kiszerelés, bár én sokat használok el belőle ezzel a módszerrel, de hetente 1-szer mosok hajat, azelőtt megejtem ezt a kis "szeánszomat", így azért negyedévig legalább elég. Az ára is baráti. Ajánlom, mert hatásos, és nem is csoda, megnéztem az összetevőket, szinte csak olajokból áll, olyan olajok is vannak közte, amelyek nagyon közel állnak a bőr által termelt sebumhoz (pl. jojobaolaj), és a haj saját "zsírja" a legeslegjobb kondicionálószer. Szerintem a hajam azt szeretné a legjobban, ha heti 7 napon át folyamatosan rajta lenne ez az olaj, csak ugyebár nem mehet az ember utcára hajpakolással a fején. De ha továbbra is így teljesít, még meggondolom, sötét hajamon úgysem látszik ha olajos, ha szoros ballerina-kontyba van feltűzve.. na jó, ez azért túlzás lenne, de az biztos, hogy még a legkeszekuszább száraz szőkített hajjal is tud mit kezdeni, egy próbát mindenkinek megér! Ja, és egy jó tanács: kimosáskor ne törekedjetek rá, hogy maradéktalanul el legyen távolítva, sampont csak fejtetőre rakjatok, és a haj tövét mossátok meg vele, a keletkező habbal gyengén fussatok át a végeken, és a sampon kimosásakor is elég csak áttúrni a végeket, nekem így balzsamot sem kell használnom, önmagában is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

melike_0817

2019. október 6.

Ez egy csodaszer! Megszámlálhatatlan olajat és pakolást próbáltam már a hajamra, az egészen drágától a házi készítésűig, de egyik sem tudta ezt a puhaságot nyújtani! Hajmosás előtt szoktam felkenni szinte a hajtövemig, van, hogy csak 15 percet tudom rajtahagyni, majd úgy mosom ki. Néhány csepp elég belőle, lassan fogy. Annyira puha és sima lesz tőle a hajam :) Imádom, sosem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Pdori888

2019. szeptember 29.

Hajmosás előtt teszek főleg a hajvégekre, hajhosszra. Nagyon szép fényes, puha, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, ezért nagyon szeretem használni. Heti 1x használom,az ára sem túl vészes, nagyon sokáig elég, nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/