Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2017-es limitált karácsonyi kiadás

Kényeztesse magát és élvezze az édes fehér vanília illatát, hogy karácsony idején kedves legyen az otthon illata.

AlmásiKriszta

2018. szeptember 23.

Imádom. Még a 2016-os kakó-körte kombónál is jobban szeretem, pedig azért is odáig voltam.Tavaly karácsonyra kaptam szettben és azonnal beleszerettem, mert egészen más, mint a bourbon vaníliásuk, ami egyáltalán nem tetszik. Ez kellemes, halvány illat és nekem éppen ezért jön be. Utálom amikor valaki után illatfelhő úszik, amikor úgy szállok be egy lifbe, hogy ott van még az előttem utazó tömény illata, vagy megfulladok a moziban a mellettem ülőtől.
Nyilván nem olyan tartós, mint egy parfüm, de kit érdekel, fújkálom magam napjában többször. :) Szerencsémre, az év folyamán még sikerült több üveggel is venni belőle, ráadásul leárazva, úgyhogy be van tárazva egy időre. Ez egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Kremcica

2018. január 12.

Karácsony előtt keresgéltem a limitált karácsonyi EDT-ket, de csak most találtam meg a boltban leárazásban. Ezzel is az a problémám mint a gyümölcsössel. Jó illata van, de se nem erős se nem tartós. Maga az illata szerintem jobb mint az állandó kínálatos bourbon vaníliásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.