Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 4900ft , Eladó: Picur81
Állapot: 75/kép, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

KittiASzuperpocok

2017. november 25.

Felejthető illat. Nagyon vizes jellegű, friss. Nem szerelem.
Nem tartós.
Külseje ellenben gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Felejthető illat. Nagyon vizes jellegű, friss. Nem szerelem.
Nem tartós.
Külseje ellenben gyönyörű :)

xszemyx

2016. május 4.

Nagyon finom illat, egy kedves krémmániás jóvoltából megismerhettem. Könnyed légies, de mégsem kápráztat el, mint azok, amiknek 5 csillagot adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

mokkalany

2013. szeptember 18.

Régóta töprengek azon, milyen gyümölcs illatát érzem belőle - dinnye, körte, alma? Mert a meghirdetett illatjegyei alapján nincs is benne gyümölcs, csak "virágos és vizes jegyek". Aztán megmutattam a férjemnek, és ő azt mondta, hogy málna és rózsa. Azóta én is érzem benne ezeket. Van valami misztikuma az illatnak és a körítésnek is (üveg, színek, reklám), ezért őrizgetem, de ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

noeminagy

2013. május 8.

Nagyon kellemes illat, kár hogy limitált verzió volt, még őrizgetek az üveg alján egy picit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.

Nessy

2013. március 27.

Ma rendezgettem a parfümöket, és ez félig tele állapotban a polcom egy eldugott sarkában pihen. Hiába gyönyörű az üvege, inkább rejtegetem, óvom. Az idei nyaralásunk egyik állomása Giverny lesz, ahol Monet a gyönyörűbbnél gyönyörűbb vízililiomos festményét alkotta. Zsenge fiatalkorom óta nagy kedvenc. Mind Monet, mind a vízililiom. Nagyon izgatottan várom. És most már azt is tudom, hogy ha minden így marad, és minden ilyen szépen alakul, akkor az első találkozásunk emlékére ezt a parfümöt szeretném viselni az esküvőnkön is.:$
2012. április
Nagyon finom illat, én a vízililiomot érzem benne leginkább és kicsit mintha körtés is lenne, de nagyon gyorsan elillan. Kár hogy limitált volt, nem mondom hogy ha elfogy egyből újra megvettem volna, de tudom hogy évek múlva majd hiányozni fog. Sok szép emlékem fűződik hozzá tavaly nyárról.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

2012. április

Carmenessque

2013. január 2.

Kedvenc tavaszi-nyári illatom csodaszép üvegbe zárva. Engem az eső utáni rétre emlékeztet az illata, nagyon friss egy picit édes, de nem töményen. Kár, hogy limitált volt, mert szívesen megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

time.major

2012. április 5.

Megmaradt belőle egy kicsi a nyárról, úgyhogy most tavasszal még élvezhetem. Igen virágos, de olyan hűvösen virágos, mint egy vihar utáni kert éledezése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 5.

Judiit

2012. március 11.

Sajnos nekem nem jött be az illata, pedig annyira gyönyörű az üvege .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Sajnos nekem nem jött be az illata, pedig annyira gyönyörű az üvege .

N.A.

2011. december 25.

Nagyon tetszik! Nagyon finom illata van, meseszép a csomagolás, kellemes, enyhe, de nem tolakodó illata van, ami sokáig megmarad. A legtöbb virágos alapkarakterú illattal ellentétben, ennek nem lesz édes utóillata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

Estraven

2011. október 21.

Nagy kedvenc! Isteni illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

Nagy kedvenc! Isteni illata van :)

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.