Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A természet inspirálta színekben, és sárgabarack olajban gazdag, lágy textúrája könnyedén csúszik a bőrön. Egyaránt alkalmas a szemhéj kihúzására és kifestésére. Fából készült, szemészeti ellenőrzés mellett.

15 színben kapható

Ár: 1500 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Buklika

2020. június 29.

UPDATE: nagyon de nagyon megutáltam. A mikrocsillámok úgy rácuppannak a bőrömre, hogy az égvilágon semmivel se tudom levakarni, pedig mindent kipróbáltam. Csak lekopni tudnak. Konkrétan se olajos, se alkoholos, se micellás lemosó nem hozza le, együttesen se, pár csilivili mindig fennmarad. Borzasztó. -3 csillag.

Nagyon jó! Könnyű vele dolgozni, nem krémes, de nem karcol!
A 09- Thé nacré színben van meg. Azért erre a sötét zöldre esett a választásom, mert meglehetősen természetes hatású. ( a barátom nem szereti a ha kékre festem a szemem, mert az ''olyan ternészetellenesnek tűnik'', én unom a feketét. Szóval valami natúr szín kellett, és reméltem hogy ez jó lesz. Nos, ez a szín nincs ellenére, sőt elnyerte a tetszését!)
Szóval, nem kenődik, volt, hogy úgy nevettem, hogy a könnyem is kicsordult, nos akkor is a helyén maradt. Egy hosszú nap végére azért halványul egy picikét. Ami nem tetszik benne, hogy az arany csillámok viszont hamar az arcom többi részén kötnek ki, ami lehet hogy valaki cukinak talál, de én nem. (Ezt a problémát micellás vízzel (szintén YR) szoktam megoldani. Nagyob jól lehet az YR krémes szemceruzával (Crayon couleur végétal) kombinálni, pl a füstös hatás kedvéért, nekem pl 06-os Baie Nude vált be emellé.
AMIÉRT IGAZÁN JÓ, az hogy jól tudja helyettesíteni a szemhéjpúdert. Míg azalá kell valamiféle fixáló, ami vagy hatásos, vagy nem, addig ez a púderhez képest extra tartós! Nincs rejtőzködő szemhéjam, de a feshető felület meglahetősen kicsi, ezért a szemhéjpúderek nekem mindig felragadnak, elkenődnek, porzanak, szóval nagyon macerás. De ez a Jumbo ceruza nagyon jól kiváltja! Biztos hogy veszek még belőle más színt is.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nagyon jó! Könnyű vele dolgozni, nem krémes, de nem karcol!
Csak ajánlani tudom!

Amadea

2018. augusztus 19.

Nem tudom, mit művelnek az YR-ban, hogy instant vásárlási kedv tör ki rajtam (emiatt ritkán is megyek már be valamelyik üzletükbe), valahányszor betérek hozzájuk, de legutóbb is a szokásos történt: odamentem valamihez, filmszakadás, fizetek a kasszánál. A delírium tárgya jelen esetben négy (négy!) ilyen szemceruza volt, elég alaposan leakciózva. Kézfejem swatcholva nagyon megtetszettek a színek, legszívesebben mindegyikből felmarkoltam volna egy darabot, de vakon (KM-es vélemények és összetevőlista csekkolása nélkül) nem mertem nagy dorbézolást csapni, telefont pötyögtetni viszont nem volt idő, mert várt a mozi és a türelmetlen kedvesem.
Szerencsére nem történt nagy katasztrófa, az 50%-os áron szerintem megéri kipróbálni ezeket a ceruzákat. Nem atompigmentált, hiperpuha darabok, de diszkréten színeznek és látszanak, a nap végén is. Ha nagyon nincs időm szemet pingálni, az alsó és a felső pillasort kihúzom valamelyikkel, szemhéjalapozó nélkül is kibírják a napot, ami kellemesen meglepett. Az is, hogy nem folynak le a szemem alá.
Kombinálni is szoktam őket, a két metálos bronzos árnyalat, a sárgás beütésű olívazöld (asszem, chartreuse-nek hívják hivatalosan) és a kanárisárga szín van meg nekem. Van, hogy az egyikkel teljesen kihúzom a szemem alul-felül, és egy sötétebb árnyalatú szemceruzával csak a az alsó pillasort a külső szemzugban, majd egy smudge ecsettel összemosom a két színt.
Ha egy kicsit puhábbak és pigmentáltabbak lennének, megkapnák az ötöst, így csak négyest kapnak. A teljes árukat szerintem nem érik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

PinkMcFreeze

2018. április 20.

Sajnálom, de én leszek itt a Gonosz mostoha, aki elsőként lehúzza a terméket, de szerintem ahhoz amit tud iszonyatosan drága és gyenge minőségű.Több árnyalat is megvan szóval próbálkoztam, de kb. egy órán belül hűlt helye a szemceruza vonalának vagy még hamarabb tova tűnik. Esküszöm van Essence szemceruzám sokkal jobban teljesít, mint ez a viszonylag márkásabb társa és árban viszont meg csak 500-800 Ft körül mozog a vetélytársa. Lehet az én szemhéjam nem alkalmas erre a termékre, de még számomra negatívum, hogy elég kemény a ceruza hegye, egy picit lehetne puhább is, mert első használatkor kb. majdnem kiszúrtam a szemem, de szerencsére nem. Esetleg ha valaki keres ebből az ceruzából, akkor nyugodtan nézzen körül nálam, mert 3 árnyalat is várja a gazdáját, de nagyon! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Jdit04

2018. március 19.

A barackos árnyalatot szereztem be, kifejezetten szemzugba szánva. Néha szemhéjra is felviszem, szépen lehet vele dolgozni. Nyárra lehet hogy beszerzek más árnyalatot is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Tiziana

2018. február 25.

Speciel, én a számra használom!!! A pinket vettem meg.Arra gondoltam, ha a szemnek
nem árt, akkor a szájnak még inkább nem.Tökéletesen működik, nem szárít,
és szépen keretezi a rúzst.Kicsit drága, de önállóan is használható rúzs nélkül.
Nagyon tetszik, 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

nem árt, akkor a szájnak még inkább nem.Tökéletesen működik, nem szárít,
Nagyon tetszik, 5-ös!

vzorka

2018. január 20.

Könnyű vele dolgozni és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Könnyű vele dolgozni és tartós.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Könnyen lehet vele dolgozni,szép és sok fajta szinben lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Könnyen lehet vele dolgozni,szép és sok fajta szinben lehet kapni. :)

Brandori

2017. július 4.

Szerencsere kedvezményesen jutottam hozza, de bevallom meg ugy is draggalom azok utan, hogy viszonylag hamar gyakorlatilag felszívódik...igaz a nyári időszakban használtam meg csak, szoval ezert a 4 csillagot meg megkapja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

edwardkiraly

2017. április 28.

Akciósan vettem 1690 Ft-ért egy arany színűt (Cuivre Nacré), és annyira megtetszett a tartóssága, hogy pár nap múlva a képeslapos akcióval 1435 Ft-ért vettem egy kéket (Turquoise Agave Nacré) is. Rendkívül tartós, ilyen jó szemceruzám még nem volt: reggel "felkenem", és este ugyanott van - szinte lerobbanthatatlan. Amúgy szerintem ez a két szín nagyon jól kombinálható, gondolkodom majd egy zöld színűn is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.