Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vízálló, fekete szempillaspirál.

kova

2016. augusztus 14.

Szeretem ezt a spirált kb 1.5 hónapig, utána nagy szemcsékben elkezd peregni és nincs megállás. Ekkor már lemosáskor is szemcsésen jön le, amivel tele lesz a szemem. De az első időszak az annyira tökéletes lenne.. Kár ezért. A nem vízálló változatánál is ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Idorii

2016. augusztus 13.

Én teljesen elégedett vagyok ezzel a spirállal. Egész nap fent marad és szép, fekete, ívelt pillákat eredményez. Az ára se vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

anastasia

2016. május 24.

Vízálló spirálhoz képest meglepően jó formula, nem viaszos, könnyű a használata. Hétköznapokon is szívesen használom, amikor a vízállóság nem szempont. A sörték eloszlása egyenletes, sűrűn állnak. Vízállosága megfelelő az alapján, hogy zuhany után még fenn marad egy része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.