Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Vichy

2013. március 2.

Nemrég fedeztem fel magamnak ezt a márkát és azt kell, hogy mondjam nem okozott csalódást. A krémmánián olvasott vélemények alapján vettem meg ezt a dezodort és váó! Az illata, a tartóssága, egyszóval minden 5*! Eddig Fa dezodort használtam, de azt hiszem átpártolok erre. Bár arra kíváncsi leszek, hogy nyáron is ilyen jól teljesít-e, mint most télen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

MissNickole

2013. január 12.

Mivel nagyon szeretem nálam nem tart sokáig:) De ami a legjobb benne azon lányoknak javaslom akiknek felül összeér a combjuk és alapvetően kidörzsöli az izzadság nyáron el lehet felejteni a harisnyát:) Ugyanúgy kenjétek be vele a combotok belső felét mint a hónaljat és mehet a szoknya nem fog kipirosodni, kidörzsölődni....
10 pontos termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

10 pontos termék:)

Halfway

2012. december 11.

Jól bírta a nyarat és egyébként tényleg sokáig tartott :)
A végén már kicsit untam az illatát, de ez az orrom hibája.
Összességében tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Jól bírta a nyarat és egyébként tényleg sokáig tartott :)
A végén már kicsit untam az illatát, de ez az orrom hibája.
Összességében tetszik :)

JuliJuli

2012. augusztus 17.

Nekem eddig ez a No.1. Szuper az illata, hatásos és nekem elég sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Nekem eddig ez a No.1. Szuper az illata, hatásos és nekem elég sokáig tart.

napsugar14

2012. március 31.

Jó kis dezodor, finom az illata, izzadás ellen is hatékony. Mondjuk az én szervezetem sajnos egy idő után mindegyik dezodorhoz hozzászokik, és váltanom kell. Ezzel is így volt, de ez nem a dezodor hibája, úgyhogy jár neki az 5pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

htimi95

2012. január 22.

Legjobb dezodor amit eddig használtam, nagyon jó az illata nem tolakodó és tényleg nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

joouyee

2012. január 21.

Nagyon izzadós vagyok, de ez bevált! Nekem kicsit édes az illata, ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

sisu69

2011. április 2.

Ennek a dezodornak nagyon finom, nőies, diszkrét az illata, parfüm is nyugodtan viselhető mellette. Ám sajnos úgy tapasztaltam, az izzadás ellen nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 2.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1