Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Barbuska90

2015. október 9.

Az YR egyik legolcsobb pudere, de a legjobb. Ahhoz kepest, hogy olcso, nagyon jol mattit, segit a pattanasok es mas rondasagok elfedeseben is. Nekem majdnem egy teljes napot kibir az arcomon meg nyaron is, pedig nagyon is hajlamos vagok a fenyesedesre. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

sz.kriszti

2014. július 23.

Nagyon sajnálom, hogy nem lehet ilyet Magyarországon kapni, én legalábbis itthon még nem láttam. Nagyon sokáig kitart és nekem nagyon jól mattit, fixálásra szoktam használni. Ha találok ilyet biztos, hogy jól betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

szgyvr

2014. április 14.

Nekem nagyon tetszik, hogy nem nyomja el az alapozóm színét, csak szép matt, egyenletes felületet ad. Az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.