Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Passzé, az összetevőket feltöltötte: fringilla, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

ZsuzsaMancs

2016. szeptember 1.

Az illata nagyon jó. Viszont nem láttam, hogy olyan nagy hatása lenne, mondjuk ártani se ártott. De nekem alapból ezek a belenyúlkálós ajakbalzsamok olyan furák. Mikor látom, hogy buszon, villamoson előveszik és belenyúlnak, utána kenik a szájukra azzal a kézzel, amivel azelőtt a kapaszkodót fogták... Hát...nem valami higiénikus. Én csak otthon használtam lefekvés előtt, és magamtól nem vettem volna meg (kaptam pár éve), de nem is használtam el teljesen. Viszont a standard kiszerelésű ajakbalzsamja szerintem jó az Yves Rochernak. A kókuszosat használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Amea

2016. január 18.

Nem rossz, de az összmegítélésen sokat javít az illat (ezt a márkától már megszoktam). Tetszetős a csomagolás is, még ha nem is praktikus. Rendszeres használatnál mintha szárítana.

update: Most ugrott be, mi lett a sorsa. Néhány használat után lemezesre szárította a számat, viszont a kis aranyos tégely igazán kézreáll és gyönyörű ívben tud repülni...
Ezért nem csillag jár, hanem bokánrúgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Ezért nem csillag jár, hanem bokánrúgás.

perectigris

2014. november 29.

Nem is tudom, hogy kapható-e még, nekem még tavalyról maradt meg. Szóval egyrészt imádom, hogy tégelyes, mert olyan kis elegáns, másrészt utálom, amikor a 3as metró összefogdosása után támad kedvem ápolni az ajkaimat, és bele kell nyúlnom ujjal ... :D:/ meg hát a körmöm alá is bemegy, szóval nem a legpraktikusabb. Ezért aztán nem is nagyon fogyott el egy év alatt se, mivel itthon tároltam a fiókban. Viszont az összetevői nagyon szépek, csupa növényi olaj, nem is gondoltam róla. Hidratáló hatása átlagos, én nem vettem észre, hogy szárítana, szerintem az a Labello. Amit a legjobban imádtam az az illata, a csavarós-tubusos málnás társa eltörpülhet emellett. Ráadásul legalább nem színezi valótlan pinkre a számat, csak egy kis fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

miomio

2013. február 22.

Sajnos én ezt pénzért vettem meg. Gondoltam kipróbálom... mióta megvettem a sminkes kiskosárkában pihen. Szerintem csak a tégelyét fogom újrahasználni. Felvitelkor az illata kellemes volt, viszont cseppet sem hidratálta az ajkaimat. Nekem nem érte meg megvenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

poppy

2013. február 21.

Mi ez? Mire való?? Egyszerűen nem értem a koncepciót. Valami nulla hidratáltságot adó izé egy olyan tégelyben, amiből az ujjaddal kell felvinni a szádra ezt a valamit, ami a higiénia teljes figyelmen kívül hagyását vonja maga után, ráadásul a negyed milliméteres nagyságú köröm alá is be tud menni, ami után megint megmoshatod a kezed...Uhhh, még jó, hogy ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Babec

2012. december 20.

Egyet értek Barbarával.
Az illata remek, nem tudtam neki ellenállni, de felkenve rettenetes csalódás volt. Hallottam sercegni a számat a szárazságtól, miközben vittem fel. (Mint valami papír.) Kicsit vártam, de nem történt semmi, csak filmrétegként csücsült az ajkamon. Sajnos ettől még a szám ugyan olyan száraz maradt, sőt, még jobban kiszárította. Aztán letöröltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Egyet értek Barbarával.

fringilla

2012. szeptember 21.

Az eddig legjobban bevált ajakbalzsamom! Az összes többi – márkától függetlenül – a nyomába sem ér nálam, mindegyik szárította, cserepesítette a számat, ez tuti jó, nem tartalmaz ásványi olajokat, csak növényi összetevőket. *5-ös! 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

tbkaaa

2012. augusztus 22.

Imádom a tégelyes cuccokat, főleg a szájra valókat :) Az illata nagyon tetszik, pedig alapjáraton nem rajongok annyira a málnás dolgokért. Nem hidratál a legjobban, de szerintem hideg, szeles napokon jó lehet védelemnek. Ha ázott, felpuhult ajakra kenem, jobban beszívja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

nikol

2012. július 28.

Az illata isteni, de inkább szárít mint ápol sajnos, pedig nagyon megtetszett a boltban....:( Vésztartaléknak tartogatom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 28.

Garu

2012. július 15.

Nagyon tetszik, barátnőmnek ilyen van, néha elkértem tőle, és nagyon jó. A kókusznak és vaníliásnak mondjuk jobban bejön az illata, de ez is nagyon jó. Kicsit gyorsan elmúlik a hatása, nem olyan zsíros, mint a kókuszos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil