Yves Rocher

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Ragyogó és táplált bőrre vágyik? Ha igen, akkor a Mandarin-Citrom-Cédrus illatú Tápláló masszázsolajat Önnek találták ki! Szakértőink 5 növényi eredetű, tápláló olajjal (jojoba, makadámdió, kardamom, sárgabarackmag és kókuszdió), valamint élénkítő hatásukról ismert növényi illóolajokat választottak a masszázsolaj megalkotásához. Selymesen lágy textúrája táplálja, és ragyogóvá teszi bőrét, valamint kellemes illatúvá varázsolja a mindennapokban. Ha masszázshoz alkalmazza, lelke és teste egyaránt feltöltődik energiával. 2 az 1-ben termék, hiszen tökéletes mindennapos ápoláshoz, masszázsolajként pedig élénkít."

Glowla

2019. június 15.

Masszázsolajként kiválóan funkcionál, nem sűrűsödik be, hosszú ideig lehet utánolajozás nélkül masszírozni vele, úgy, hogy közben nem tocsog. Nem vastag, jól siklik. Kéz- és talpmasszázsnál nekem jól működött masszírozókrém helyett. A felesleget elég a végén egy (nedves) kendővel letörölni.
Vízparti túrák, nyaralások esti szúnyoginváziójához elengedhetetlen hadeszköz.
Nagyon kellemes illata van. (A mandarinnak aromaterápiában görcsoldó, idegnyugtató és feszültségoldó hatást tulajdonítanak, így a flakon felirata némileg megvezető. Szerintem a levendulásnak méltó versenytársa ilyen téren.)
A kiöntőnyílásnál a dugót ügyesen lesüllyesztették, így megáll benne az az utolsó csepp, ami egyéb csomagolásoknál lefolyik a menetre rendszerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Vízparti túrák, nyaralások esti szúnyoginváziójához elengedhetetlen hadeszköz.

LengyelEva84

2019. április 6.

Kellemes illat, hidratál, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Kellemes illat, hidratál, hamar beszívódik.

Colette221

2018. július 22.

Imádom az illatát. Szerencsére nem okoz pattanásokat és gyorsan beszívódik. A bőröm csak úgy "issza". A párommal szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Aaaudrey

2017. május 31.

Masszázsolajnak vettem és használjuk a párommal. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem, egyszerűen imádom az illatát, nagyon dögös mégis üde friss! :) Egyértelműen felpezsdítős, vágyfozós illat nekem. :)
Tetszik a tégely is, nem tudok hirtelen sokat kiborítani. Nem irrítálja a bőrt, ha nem esem túlzásba nagyszerűn beszívja a bőr és nem érzem magam úgy mint aki tocsog az olajban, de mégis remekül lehet masszírozni vele.
Már jó ideje használjuk és épp most állapítottam meg ránézve az üvegre, hogy ahhoz képest alig fogyott még belőle. Szóval bár kicsinek tűnik és drágállottam én is amikor megvettem, megéri az árát!
Már barátnőmnek is vettem de neki levendulásat, nyugtató, relaxálás céljából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Már barátnőmnek is vettem de neki levendulásat, nyugtató, relaxálás céljából.