Yves Rocher

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek narancsvirág, neroli, bergamot

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

AyaDid

2021. január 8.

Egye fene, megadom az 5 csillagot. De csak azért, mert nagyon természetes hatású narancsvirág illata van. Tartóssága viszont nem túl nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

ssteff15

2020. január 30.

Nagyon gondolkodtam, hogy három vagy négy csillagot érdemel-e...bár valószínűleg aki rákeres érdeklik a vélemények is de végtére is egy négyest kap hátha nem olvassák végig, ebből talán leszűrhető, hogy az illat tetszik és jó, rajtam tartós, viszont van egy két dolog ami nem tetszik.
Nos aki olvassa, és hasonlóan hozzám kétségbeesett, hogy kivonták a secret d'essences ( azt hiszem ez volt a termékcsalád neve) összes illatát azok közül is ha a Neroli volt a kedvenc, hölgyeim, semmi pánik! Ugyanis ez ugyanaz az illat, és valószínű a többi is csak új köntösben új marketinggel, borsosabb áron...megörültem mikor a teszterrel kipróbáltam, hogy jaj de jó ugyanaz az illat amit nagyon szerettem, viszont hanyatt vágtam magam az árától. Meg kell hagyni, hogy az előző csomagolás, és üvegcse sokkal szebb volt, és vagy négy-ötezer forinttal olcsóbb is. Igaz mindig kuponnal vettem, de azért jócskán meglepődtem az áremelésen. Az illatról annyit, hogy az én bőrömön egész nap érzem azt az egy két fújásnyit, és inkább a kesernyés, citrusos nerolis illat érződik ami nagyon nagyon tetszik. Ami miatt három csillagot adnék csak, az az ár és a csomagolása, üvegcséje...de maga az illat nekem ötöt is megérne...viszont ez a lerontott küllem és árfekvés miatt kihozom egy négyesre, de hozzáteszem minden termékük szemet szúróan drágult mostanában. Tudom, tudom, minden drágul, és lényegében a parfüm luxuscikk....megújult külső és marketing is pénzbe került, de könyörgöm..előtte évekig ugyanannyiért adták és így is mindig vadásznom kellett mert elvitték mind egy szálig....no meg nem egy parfümmel leszünk környezettudatosak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Qwerty

2019. október 18.

A második kedvenc illatom a sorozatból. Számomra meleg illat, egyáltalán nem citrusos. De nem veszem meg ennyiért, sőt még kedvezménnyel se.
Úgy gondolom az YR ezzel a sorozattal csúnyán elszúrta a marketinget. Most komolyan, a "környezettudatos parfüm" egy oximoron. A parfüm luxus. Mindig az volt és mindig az lesz, még akkor is, ha csóri kislány a drogéria vagy kínai üzlet alsó polcairól szerzi be.
Ezt meg a környezettudatosság szent zászlaja alatt beletöltik egy ocsmány üvegbe, írólappal felcímkézve, tisztítószeres kupakkal, kannás kiszerelésben. Már a flakonról az jön le, hogy ennél egy testpermet is igényesebb (sőt, egy ablaktisztító is). Ezek után ránézünk az árcímkére, és jön az, hogy neeemááá...
Mert lehetne ez környezettudatos akkor is, ha nem igénytelen ennyire. De a szent küldetésnek messziről virítania kell, nyilván azt inkább megfizetjük benne, mint a beltartalmat.

Az illata, tartóssága egy dolog. Rajtam tartósak, egyetlen fújást sokáig érzek, a Sel d'Azurt meg is vettem kedvezménnyel, egyszerű, mint a faék, 35 fokban az egyetlen volt, amit el bírtam viselni magamon. Egy fújásnyit még délután is éreztem, nekem végül is megérte a beltartalom, ezt értékeltem is. De mégsem vagyok teljesen elégedett azzal, amit kaptam, pont a fenti okok miatt. Kicsit megvezetve, álságos dumákkal átverve érzem magam. Minden egyes alkalommal, amikor kézbe veszem az jusson szembe, hogy valójában bébifókák vérére szomjazom?

Ott vannak a márka gyönyörűen csomagolt, teljesen hatástalan, semmilyen kézkrémecskéi is. Csodás kis tubusok, tényleg...rettenetesen túlárazva. De azt csak a külső miatt tehetik meg. Ha ugyanezt a tartalmat beletennék egy gyógyszertári tégelybe ki venné meg akár feleennyiért is?
Környezettudatosság, mi? Tényleg nem értem, hogy miért egy parfümnél (inkább edt ez) akadt be nekik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.