Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vicii4, Módosítva: 2020. június 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Ajakápoló a bogyós gyümölcsök illatával, shea vajjal és mandulaolajjal, mely gondoskodik az ajkak megfelelő védelméért a hidegben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. május 17.

Ez az ajakbalzsam egyszerűen egy vicc. Színe nincsen hogyismondjam nem is túl jó érzés az ajkakon viselni, pont olyan hatást kelt mintha jól hidratálna aztán másnap reggelre észrevehetően semmit nem csinál. Ráadásul még színe sincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 17.

Dicci

2019. március 4.

Az illata finom, viszont a hatása nekem nagyon gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Az illata finom, viszont a hatása nekem nagyon gyenge.

vicii4

2018. december 18.

Nagyon finom az illata. Személy szerint nekem hidratálta az ajkaimat, de lehet, hogy csak én kenegettem túl gyakran, amire van esély, mert rettenet hamar elfogyott. (Előfordulhat, hogy ezért az illat a felelős.) Számomra pozitívum az, hogy bár piros bogyós, mégse színezi az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Jujuci

2018. december 17.

Oké, az én ajkaim extraszárazak, szóval sok reményt nem fűztem. Viszont, én is úgy látom, mint az előttem írók, hogy inkább még szárazabbá teszi, mint alapból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Yeliz

2018. június 26.

A szokásos YR minőséghez képest egy nulla. Ha lehetne 0 pontot adni, akkor azt adnám. Nem hogy hidratál, még szárít is. 2 óra elteltével kiszárad a szám és a rúzs beül a redőkbe, ha reggel ezt kenem fel. Ennyi pénzért óriási csalódás. A tavalyi, meg előtte lévő karácsonyi kiadásokat imádtam, ez ahhoz képest NULLA!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

renitrk

2018. január 18.

Az illata isteni, de 15 percenként kéne kenegetni ahhoz, hogy hidratált legyen a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Dhewilgirl

2018. január 2.

Nagyon finom az íze és az illata, de a hidratálóképessége nagyjából a nullával egyenlő :( Elkenegetem azért, mert a semminél jobb, de sokadszorra is megfogadom, hogy akármilyen jó is az illatuk, nem veszek YR ajak"ápolót".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

bohub

2017. december 31.

Nekem ez kevés. Igaz kellemes az illata, de szinte semmit sem hidratál. Akik a könnyebb formulát kedvelik és nem cserepesedik az ajkuk, azoknak végül is beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Manitabarbara

2017. december 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb ajakápoló.Kellemes illata van, az íze sem zavaró.Közepesen hidratálja az ajkaimat. Megfelelően zsíros, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Nicolett022

2017. december 21.

Nekem ez is nagyon bejött, mint a vaníliás társa, bár annak talán kicsit jobban tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract