Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mini kiszerelés.

umpalumpa

2018. január 29.

Egy nagyon halvány áttetsző rózsaszín, picike csillámokkal van a birtokomban. Nagyon régen kaptam ajándékba vásárláshoz. Ritkán használtam, mert ez nekem is túl színtelen, pedig szeretem a "semmilyen" lakkokat ha nem akarok feltűnőt.
Nagyon hamar kopik, sérülékeny és az ecsete is ici-pici, nehézkes dolgozni vele. 2 rétegben van egy kis színe. 1 napig érhető el vele az ápolt hatás.
Ha tuti kis lakk lenne pénzt is adnék érte, de így nem kell belőle több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Ha tuti kis lakk lenne pénzt is adnék érte, de így nem kell belőle több.

Kinga79

2017. január 25.

UPDATE: Meg vagyok lepődve, hogy már egy éve írtam a véleményemet. Tegnap előtt előkaptam, adok neki még egy esélyt, mielőtt kidobom. Most Moyra alaplakkra kentem fel és ennek lassan 48 órája. Nem pattogott le, pedig sokszor mosok kezet + többször mosogatok egy nap. A szép fénye kopott meg egy kicsit, bemattult. Adok rá még egy csillagot.

Sötét lila színű van, hamar lepattog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Sötét lila színű van, hamar lepattog.

Black Fairy

2016. június 3.

Nekem a vert canard (?) van meg, egy ilyen sötét olajzöldes-kékes valamilyen szín...Nagyon szép egyébként, bár én inkább őszi színnek gondolnám. Elég hosszúak a körmeim, így egy ecsetnyi termék nem fedi be az egészet, építgetni kell, mert nem elég intenzív, kicsit túl híg az én ízlésemhez, és hajlamos csíkozódni. Két nap múlva már a köröm végeimen kopik (mondjuk nem túl kímélő üzemmódban létezek, még a körmöm is félbetörtem valamelyik nap), de nem pattog.

Nagyon aranyos termék, tetszik a csomagolása is, és a színe is, de azért volt már jobb (és olcsóbb) körömlakkom is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Nymphea

2016. április 9.

Nem rossz, de a jótól kicsit messze van. Nekem túl nagy az ecset, sok festéket vesz fel, és hamar pattog. Ilyen ár mellett (kb. 990 Ft körüli) szerintem ez így nem frankó. Valami pozitívat mondva, kiemelném, hogy egy rétegben is jól fed (ez a sötétbordó árnyalat legalábbis) és legalább bio összetevőkből áll, habár körömlakkoknál ez úgyis kacsa... Összvissz egy erős 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 2.

Nagyon szeretem cuki a kiszerelése és könnyű vele dolgozni. Nem vagyok oda érte de egy lakknak tökéletesen elmegy (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 2.

vivitrius

2015. július 14.

Előre bocsájtom, hogy télen nem lakkozok és amúgy épített zselé van a kezemen, így csak nyári időszakról nyilatkozom, amikor "pucér" vagyok körömügyileg :D Tehát. Leánybúcsús ajándék volt a "31. Rouge groseille" árnyalat. A tégelyen kívülről megállapítottam, hogy ez bizony piros. Na, hát nem. Egy rétegben konkrétan sötét puncsos-pink. Két rétegben tényleg piros, de az a bordós inkább. Lehet én látom rosszul, mindegy. Tetszik a cuki kis ecsete, én aki totál ügyetlen vagyok, teljesen jól tudok vele dolgozni. Tapasztalatom szerint viszonylag gyorsan szárad, ami pl felkenés közben kifejezetten hátrány, mert többször kell 10 köröm festése közben felrázni. A mennyisége nekem teljesen elég, tekintve a 4-5 használat/ év gyakoriságot. Rutintalanságomra hivatkozom és 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Barbuska90

2015. április 20.

Nagy rajongója vagyok az YR-nek, de ez a lakk nem lett a szívem csücske. Nagyon hamar elkezd besűrűsödni ( 3 színem is van) és 1-2 nap után lepattog. Semmivel sem jobb, mint azok a lakkok, amikben 250 forintért 3x ennyi van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Izawa

2015. február 20.

Próbaképpen vettem egy színt pár hónapja. 2 réteget kellett felvigyek és sajnos már estére el kezdett lejönni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

LadyLatte

2015. január 26.

A Bleu Paon árnyalat van meg, egyszerűen gyönyörű a színe, édes kis pici kiszerelése van :3 Én nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 26.

boglarka88849

2015. január 19.

Bleu encre - tintakék van meg. Nos, nem erre számítottam szín terén. Viszont a tartóssága fantasztikus! Nagyon minimális a kopás még 6 nap után is. Ez jó pont. Illetve nagyon sokáig megőrzi a fényes hatását. Az ecset a kiborító, mert olyan pici és vékony, lehetetlen vele rendesen festeni, ami főleg ilyen sötét színnél probléma. Összességében nem rossz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.