Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. június 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Damayanti

2015. február 6.

Ajándékba kaptam, de nekem nem az illatom, így megválok tőle... Egyébként teljesen kellemes illat, tavaszias, nőies, cseppet romantikus, csak egyszerűen nekem személy szerint nem az illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Guttmann Natasa

2013. június 26.

Friss, üde bazsarózsás-pacsulis illat némi megfoghatatlan fanyarsággal fűszerezve. Eredetileg a Moment de Bonheur parfümhöz vettem az illat tartósságának növelése érdekében, de még az izzadásgátló hatása is meglepően jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.