Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

1000 Ft - Yves Rocher Mono Couleur Szemhéjpúder, 102 Rose boise mat
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapesten az Allee és a Corvin Plaza közelében , fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben
Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 5.

123 Bleu indigo mat -matt, még a régi kiszerelésben. Piszkos kéknek mondanám. ami jól használható barna szeműeknek is.Utazáshoz tökéletes a mérete. Ár-érték arányban megfelelő a minősége is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 5.

Kittabeki

2017. április 26.

Egy arany színűre esett a választás, még a téli kiárusítás alkalmával... Hatalmas csillámok vannak benne, kicsit potyogtak de jó alappal egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

PerfumePippi

2017. március 19.

Nem szoktam szemhéjárnyalót venni az YR-től, de amikor kiárusították az új, -kerek- mono kollekció megjelenésekor, megvettem a 22-es Rose Poivre árnyalatot. Kicsit tartottam attól, hogy szaténfényű (szerintem az öregít, no mindegy), inkább matt színeket szoktam felvinni, és azt csillámozom, ha kell. De ez az árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, nem az a fajta rózsaszín, amitől síróssá válik a tekintetem, és nem is csillog túlságosan. Olyan testszínűbb, púderesebb rózsaszín lesz felvitelkor, és nagyon jól megtapad az ugyancsak YR-szemhéjalapon. Kellemes meglepetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Amrita

2016. november 4.

Szemceruzára vagy lazán a teljes szemhéjra használom vagy 3-4 éve a Gris Fume nevű árnyalatot. Szemceruzára kenve szerintem egész napra tartós és ez az árnyalat nagyon szép, nem egészen fekete, de nem is szürke és van benne valami sötétbarnás is,ráadásul matt, nem csillogós, szóval elég természetesen hozzásimul a fekete szempillámhoz. Nem nagyon tapasztaltam, hogy leperegne, inkább én szoktam ledörzsölni, mert sajnos nehezen tudom megállni, hogy a szememhez/a sminkhez nyúlkáljak napközben. Nem mondom, hogy nincs ennél jobb szemhéjpúder, mert használok többféle Artdecót is és azok is jók, de ezt a konkrét színt semmilyen más márkában nem találtam meg, úgyhogy újra veszek belőle, ha elfogy.
Azt hiszem, mindennapos használatra, amikor eleve nem akar az ember drámai, színpadias, erősebb sminket, ez egy ideális termék. Talán nem csodaszer, de a tökéletes szín+mattság miatt tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

bviki93

2016. október 21.

Szürkés árnyalat van meg, és szinte mást nem is használok, mindig ahhoz nyúlok, ha gyors sminket készítek, mert könnyen eldolgozható, és ami a legjobban tetszik, hogy nem porzik. Annak ellenére, hogy van benne csillám,nem vagyok nyakig csillámos. A tartóssága is eléggé rendben van, fél napot szerintem simán kibír. Én nem hurcolom mindenhova magammal a sminktáskám, de ha napközben ráfrissítenék biztosan jobb lenne. Való igaz, hogy lehetne erőteljesebb, pigmentáltabb, de szerintem nem rossz kis termék. Mivel mindig ezt használom, ezért jóra értékelem. Szívesen kipróbálnék más színeket is, de az ára miatt egyelőre még nem tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Ciprus

2016. augusztus 24.

Hát nem egy újravevős darab alig pigmentált alig látható nagyon nehezen használható

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Cannes

2016. július 5.

Hirtelen felindulásból vettem nem rossz de azért annyira nem is jó nem eléggé pigmentált ...nem egy olyan amiből szivesen vennék többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

flash620

2016. május 31.

Véletlen kétszer írtam véleményt.Szóval szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Véletlen kétszer írtam véleményt.Szóval szeretem.:)

flash620

2016. május 31.

Nekem egy sötétkék van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve.Tulajdonképpen szinte csak ezt használom ha használok szemfestéket.Nem mondom,hogy brutál tartós,de szépen kopik és szerintem nagyon szép színe van.Ha szemfestéket veszek a közeljövőben akkor csak ebből.

vzorka

2016. május 28.

Egy világosabb rózsaszín árnyalatot vettem meg. Jól pigmentált, krémesen puha az állaga. Bármikor vennék még más árnyalatot is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.