Yves Rocher

Ár:   1390 Ft és 2790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   1390 Ft és 2790 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: 100% kókusz

Judy94

2021. augusztus 17.

Nagyon kellemes az állaga, és akármilyen furcsán hangzik, de szép is! :D Nagyon jó az illata, és elég zömök, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Kingimingi

2021. január 28.

Krémes, kellemes, illatos, nem szárítja a bőröm, nem túl tolakodó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Krémes, kellemes, illatos, nem szárítja a bőröm, nem túl tolakodó az illata.

Miuss

2020. november 23.

Egyszerűen imádom! Szuper illata van, ami tartós is a bőrömön! Legjobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Egyszerűen imádom! Szuper illata van, ami tartós is a bőrömön! Legjobb! :)

isabelle007

2019. szeptember 5.

Imádom! A kis kiszerelése végigkísérte a nyaramat. Viszonylag tartós, bár én az ugyanilyen testkrémmel, tusfürdővel és szappannal együtt használom. Summer in a bottle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

oreganyo

2019. július 29.

Régóta vágytam rá, hétvégén vettem meg. Kifutó termék sajnos,két darab volt összesen az üzletben, 1800 ft-ért jutottam hozzá. Minden cseppjét élvezni fogom, imádom az illatát. Kifújáskor kókuszlikőrös az alkohol miatt, de aztán finom, krémesen kókuszos illat lesz, amit egész nap érzek magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

boglarka8

2019. április 30.

Isteni illata mellé durva allergiás kipirosodást okoz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Isteni illata mellé durva allergiás kipirosodást okoz. :(

Aniko19870805

2019. április 14.

Imádom az illatát! Nyaralásra jött velem és örök emléket őriz bennem ez a csodás kókusz áradat. Sajnos nem annyira tartós, de a tusfürdővel és a testápolóval együtt két lábon járó Baunty vagyok tőle. Imádom!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Sylvi919

2019. április 9.

Imádom! Isteni finom az illata és nagyon tartós, reggel használtam és délután is érezni még az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

VBogi1206

2019. január 10.

Már 1 éve használom ezt a kölnit, imádom az illatát és én sokáig érzem is magamon. Annak, aki szereti a kókuszt, nagyon tudom ajánlani és az ára is nagyon baráti szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Szilvoci

2019. január 7.

A hajamon és a ruháimon elég sokáig megmarad, viszont a bőrömön nem olyan tartós. Kellemes kókuszos illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera Fruit Extract
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.