Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   1390 Ft és 2790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   1390 Ft és 2790 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: 100% kókusz

boglarka8

2019. április 30.

Isteni illata mellé durva allergiás kipirosodást okoz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Isteni illata mellé durva allergiás kipirosodást okoz. :(

Aniko19870805

2019. április 14.

Imádom az illatát! Nyaralásra jött velem és örök emléket őriz bennem ez a csodás kókusz áradat. Sajnos nem annyira tartós, de a tusfürdővel és a testápolóval együtt két lábon járó Baunty vagyok tőle. Imádom!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Sylvi919

2019. április 9.

Imádom! Isteni finom az illata és nagyon tartós, reggel használtam és délután is érezni még az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

mapa

2019. március 20.

A rengeteg feleslegesen kipróbált kézkrémek után végre rátaláltam a tökéletesre. Rendszeresen kenegetve elmúlt a véresre repedezett és kiszáradt kéz érzete. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

VBogi1206

2019. január 10.

Már 1 éve használom ezt a kölnit, imádom az illatát és én sokáig érzem is magamon. Annak, aki szereti a kókuszt, nagyon tudom ajánlani és az ára is nagyon baráti szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Szilvoci

2019. január 7.

A hajamon és a ruháimon elég sokáig megmarad, viszont a bőrömön nem olyan tartós. Kellemes kókuszos illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

DodoCore16

2018. szeptember 28.

Nagyon jó és tartós illata van, nekem kissé túl édes de így is nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

ttelokinkojpa

2018. augusztus 9.

Első szimatra szerelem volt. Aztán magamra fújtam és elképesztően alkoholos volt. Elkönyveltem magamban, hogy nem is kell ez nekem, aztán addig ténferegtem a boltban, hogy muszáj volt megvegyem. Elillant az alkohol illata hihetetlenül finom kókuszillatot hagyva maga után. A 20 ml-es kiszerelést vettem, majd meglátjuk milyen gyorsan fogy, bár nekem 1-2 fújás elég belőle egyszerre. Újravevős, az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Babika20

2018. július 16.

Nekem a kis kiszerelés van meg. A kolléganőim is odavannak az illatért, amikor befújom magam, és én is szeretem. Egy picikét neke mtúl alkoholos az elején de aztán az egészen jól elillan. Tartósság? Hát, pár órát érződik azért, ruhán és hajban jobban megmarad. Viszont gyorsan fogy, pedig én nem vagyok nagy parfümös, mondjuk ez a táskámban nálam van és napi 2x tuti fújom. Pár hát alatt azért el lehet fújkálni.. ennek ellenére újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Betticupcake

2018. július 9.

Facebookon a parfümös csoportomban kerestem kókuszos parfümöt. Tudtam hogy a Startól többet nem veszek semmit mert nagyon gyengék. Ott ajánlotta egy kedves csoport tag ezt a kis csodát. Egyből rohantam és a 100ml-ez vettem belőle mert ezért az árért ez ajándék. Nem kell mondjam nekem nagyon bejön az illata, de sajnos annyira bőrön nem tartós viszont ruhán és hajon szépen kitart. Nekem nem volt még mű az illata és lassan a felét el is használtam. Újravevős örök kedvencem marad ha kókuszparfümről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera Fruit Extract
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Citronellol, Geraniol

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.