Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2007

Parfümőr: Nathalie Lorson

Illatösszetevők: szantálfa, jázmin, pézsma, vanília, tömjén

Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / -4 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

pomme

2018. május 18.

Nekem ez egy lágy, könnyen viselhető keleti(es) illat. Alvós-bújós parfümnek szívesen elhasználtam volna, mert nagyon megnyugtató, selymesen meleg szantál illatú, de egy fél óra-óra múlva rajtam sajnos "befiúsodik". Nálam ez nem újdonság, ruhán lehet, hogy tartaná magát, de így sajnos nem tudtam hordani, pedig a maga egyszerűségében gyönyörű. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Brigitt

2018. április 18.

Nagyon kis kedves, finom, komfortos illatka ez. Semmi csavar nincs benne, csak egyszerűen kellemes. Jellegében az Ulric de Varens Jacques Saint Pres Ciel-hez tudnám hasonlítani, de a Ciel vaníliásan finom, ez pedig szantálos pézsmásan. A lényeg, hogy jó kis kikapcsolódós illat, finoman körbeölelős.Lazulni kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.