Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Folyékony állaga a dupla, panoráma-hatású ecsettel karöltve lehetővé teszi a gyors felvitelt egyetlen húzással és hiba nélkül. A pamutrostokban gazdag pasztell lakk óvja körmei egészségét. A rostok rácshatást keltenek, ami keményebbé teszi a körmöt.

3 friss és fényes, könnyed fedést nyújtó árnyalata minden körmöt kiemel, melyből a bézs elegáns színt ad, a rózsa természetesen nőies hatást kelt, a "parme" árnyalat enyhén kékes-rózsás színe megszépít és különleges ragyogást ad.

ALettah

2016. február 7.

A 01 - Beige árnyalatot használom, imádom! Abszolút természetes, csak annyi látszik a körmökön, hogy fényesek és egészségesek. Mosogatással, hajmosással is nagyon tartós, egyáltalán nem pattogzik le. Sokszor alaplakknak használom és rákenek egy réteg színeset. Mintha valami körömerősítő hatást is felfedezni vélnék, de anélkül is rajongója vagyok, ennél jobb natúr körömlakkom soha nem volt. Alaptermék lett nálam, akárhányszor újravevős. Az ára picit borsos, de abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

umpalumpa

2014. szeptember 19.

Amit a leírás kékes-rózsás színnek titulál, az van nekem. 1 rétegben is tetszik, 2x kenve is szép. A körmeim vége fehérebbnek tűnik tőle. Francia manikűr hatása van.Tartósnak nem mondanám, kb. 2 napig jó. Az ecset nem rossz. Így is szeretem és van belőle mindig. Ha nincs ötletem milyen színt kapjon a körmöm, akkor is jöhet ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 19.