Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörsíma telt ajkak, azonalli dúsító hatás és kristály színű tündöklés.

MargitSchwarz

2018. április 23.

Ezt a dúsító hatást nem hiszem, hogy elhiszi bárki is. Kaptam egyet, annyira nem rossz, színe elég kellemes, fedése közepes, de kegyetlenül ragad. Kiengedett hajjal nem is tudom használni, mert folyton beleragadnak szálak. Igazából elhaszbálom, ha már megvan, de biztos, hogy nem venném meg újra. Ennél sokkal jobbak is léteznek. Az ecsetea applikátora, meg az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

rozsamanias

2013. november 3.

tényleg ragad ....ez nem pozitívum :) de az illata a színe a fénye és a tartóssága az ami miatt nagyon szeretem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Első szájfényem az Yves Rocherből. Nekem nagyon bejött, bár mindennapi használatra kicsit kellemetlen az enyhe ragadóssága miatt, alkalmakra kiváló! Szépen csillog és még sem túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

trianka

2012. november 4.

Ajándékba kaptam a Fraise árnyalatból egy mintát a múltkori vásárlásomhoz, örültem is neki, hogy épp ilyen világosabb rózsaszín árnyalatban adták, mert magamtól is erre utaztam volna. Gyakorlatilag olyan színe van, mint a számnak, így csak egy kis fényt, csillogást ad neki, szép természetes hatású, jól dúsítja az ajkakat. Szépen, egyenletesen felvihető a jó minőségű applikátornak köszönhetően, és tartós is, viszont épp emiatt iszonyú ragadós, és hozzá kell tenni, hogy én pont ezért nem szeretek annyira szájfényt használni, elég vicces volt például, hogy a barátom szájára is minden teketória nélkül átragadt... Tehát maga a termék jól teljesít, csak az én személyes preferenciáimnak nem felel meg.
(Egyébként egyetértek azzal, hogy az Allee-ban valami katasztrófák az eladók, flegmák, maguktól le se tojják, hogy bent vagy az üzletben, és ha odamész segítségért, akkor is mintha a fogukat húznák... Ennek ellenére oda járok, mert magát a bevásárlóközpontot szeretem, éshát eligazodom én nélkülük is, de attól még érzem a rossz hullámokat.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

babyface

2012. október 28.

eddigi első és egyetlen, de biztos nem az utolsó szájfényem YR-től. :) még talán a legelső vásárlásomhoz kaptam belőle mintát aztán nem is olyan sok időre rá be is szereztem teljes életnagyságban 08-as fraise árnyalatban. ragadós, de épp csak annyira hogy tartós legyen, nem tapasztja össze a számat, szép diszkrét fényt ad az ajkaknak garantált a szexi vizes hatás! :) gondolom lehet benne egy kis mentol, ami bizserget. az applikátora is tényleg nagyon jó könnyen, szépen el lehet oszlatni a szájfényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Lina85

2012. október 12.

Tartós, finom az illata, nagyon szépen csillog, kellemesen bizserget és végre egy jó applikátoros szájfény!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

jacint1111

2012. július 24.

Kicsit ragadós, de a hatása SZUPER! Tényleg szép fényes, könnyű a felvitele, és nagyon nagyon kiadós! Én először egy mintát kaptam pár hónapja, ami annyira megtetszett hogy megvettem a rendes kiszerelést is, de még nem bontottam fel, mert még van a mintában! A Fraise árnyalat teljesen természetes rózsaszín, ezt használom ha csak fényt, csillogást szeretnék, nem erős színt. A málnásnak viszon csodás málna színe van, azt is szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

krisztinakoteles

2012. július 14.

Féláron sikerült megvennem. Ugyan nem vagyok nagy "szájfényes", mert nem szeretem, hogy ragad, de ez nagyon jó! Tényleg működik kicsit a "szájnagyobbítás", imádom az illatát és a bizsergető érzést. Az ecsete pedig szuper! Sokkal jobb, mint a többi, megszokott szájfényapplikátor. Ha egyszer elfogyna, újravásárolnám, bár sajnos már nincsen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

eszter

2012. július 1.

Évek óta ez a kedvencem, mindig van belőle itthon, jelenleg 2 is! Tartós, kellemesen bizserget, finom, enyhe virágos-cukorkás jellegű az illata és nagyon szépen kiemeli a számat! Imádom!Az ecsete is tökéletes, könnyű használni és sokáig elég! Ja, és gyönyörű színekben van! (most a mangót és a nectarint használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

drmajoroseva

2012. június 14.

Én tegnap kaptam a debreceni üzletben ajándékba egy ilyen szájfényt. Használtam már sokfélét, de talán a szájfények közül ez a legtartósabb - kellemes málna illatú, illetve egy pici mentát érzek benne - ettől bizsereg az ajkam.
Megdicsérném a debreceni üzlet két eladóját - maximálisan segítőkészek és aranyosak. Én még kezdő vagyok ebben a boltban - barátnőmtől kaptam néhány terméket ajándékba, de tegnap betévedtem ebbe az üzletbe és nagyon kellemesen csalódtam. Egyáltalán nem drága és remek minőségű terméke vannak, plusz rengeteg akció és kupon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.