Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sissy26, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Hidratáló folyékony naptej, mely magas fokú védelmet nyújt még a legérzékenyebbeknek is.

Az európai előírásoknak megfelelő UVA/UVB elleni védelem.

Kiszerelés: 150 ml

wildrose

2020. március 12.

Illatmentes, könnyű tejállagú, jól eloszlatható naptej, picit fehér, fénylő réteget hagy, de ez nem zavaró igazán, és jól védi a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Nuugat

2017. április 16.

Csak és kizárólag ezt használom nyaranta, még a tenger mellett is remekül véd, pedig szo szerint két perc alatt le tudok ègni. Az illata és a texturája is kellemes, se nem ragad, se nem tolakodó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

PerfumePippi

2016. március 13.

Számomra ez a tökéletes naptej: amilyen fehérbőrű és keveset napozó vagyok, még a kiszerelése is megfelel. Jó az illata, szépen beszívódik, és kellően magas a fényvédelme. Minden évben veszek egy flakonnal, ha nyaralni megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Sissy26

2013. augusztus 31.

Nekem csak ez a naptej vált be eddig, 50 faktor és az én nagyon világos, szeplős és nem mellesleg rendkívül száraz és érzékeny bőröm sem ég le. Szép lágy színt kap (nekem nem célom a csokibarnaság). A páromat is ezzel kenem le. Neki zsíros, pattanásokra hajlamos bőre van és azt hittük a sok krémtől majd biztosan kijönnek a pattik, de semmi. Neki is eléggé világos bőre van és ő se égett le, sőt: nincs haja és a fejét is be kell kenni, de oda is kiváló volt. Enélkül a termék nélkül nálunk nincs nyár :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

noeminagy

2013. augusztus 26.

Jó kis naptej, olyan jó fényvédelmet ad , hogy alig barnultam vele valamit a tengerparton 1 hét alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.