Yves Rocher

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Ez a napolaj egy vékony fátyolszerű védőréteget képez a bőrön, és véd a káros UVA/UVB sugárzás ellen. Egységes és természetes barnulást tesz lehetővé. Az Aphloia kivonat védi a sejtszerkezetet, hiszen serkenti a bőr természetes védekező és regeneráló mechanizmusát. A Tiaré virág kivonat pedig hidratálja a bőrt. Víz- és izzadságlepergető összetétel.