Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlckCt, Módosítva: 2016. január 26.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsan és hatékonyan távolítja el a sminket, mégis gyengéd a bőrhöz, a szemhez. Kontaklencsét viselőknek különösen megfelelő! Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságből származó búzavirágvíz. Használat előtt rázza fel!

flamingo-80

2017. december 1.

Nekem nagyon jók a tapasztalataim ezzel a lemosóval. A vízálló szemhéjtust gyönyörűen leszedte. Egy a titok: dörzsölni nem szabad, hanem egy jól átitatott pamacsot finoman a szemhéjra kell helyezni, és lágy, alig-alig nyomkodó mozdulatokkal rásegíteni, hogy átitassa a festéket a lemosó. Mindezt legalább 20-30 másodpercig. Ezt követően finoman el lehet távolítani a festéket, irritáció nélkül. Arra persze figyelni kell, hogy ne kerüljön szembe, de ez minden lemosóra érvényes. A szemkörnyéki vékony, érzékeny bőrt így nem irritálja. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

QAMeli

2017. november 1.

Korábban a kétfázisút használtam, mikor az elfogyott, gondoltam jót teszek a szememnek és ezt választom, pedig nem is érzékeny a bőröm... Hát nagy hiba volt. Meg a nem vízálló sminket is kínszenvedés lemosni vele, inkább csak a dörzsölés viszi le végül, nem a lemosó. Tuti nem veszem újra, nem is értem hogy nyúlhattak ennyire mellé az YR-nál ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Nem igazán szedte le a sminket, ehhez képest a kétfázisú társa nagyon jó. Megbántam, hogy megvettem, de elhasználtam persze, egyébként gyorsan fogy. Pedig szeretem az Yves Rochert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

kneva

2017. július 6.

Ennek az a hibája, hogy nem szed le semmit. Kár volt megvenni. Amúgy nagyon jók az YR termékek, nekem 10-ből 9 be szokott jönni.
Ez pont az az 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Ez pont az az 1.

TundiPapp

2017. június 10.

Az en sminkemre semmit sem ert, konkretan a vizzel egyenerteku

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Az en sminkemre semmit sem ert, konkretan a vizzel egyenerteku

flash620

2017. május 24.

Nekem sajnos ez nem jött be.A kétfázisú volt elötte,azonnal lejött vele minden.Ezzel viszont dörzsölni kell és még akkor is csak nehezen...már szinte fájt a szemem.Biztos,hogy nem fogom újravenni,megpróbálom azért elhasználni,majd meglátjuk.

Update: Picit feljavítom,mert a márka szemfestéke (szemceruza stb nélkül) lejön vele,és tényleg nem irritál. De kb ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Klajdi

2017. február 3.

Egyetlen mozdulattal, dörzsölés nélkül vitt mindent: szemhéjpúdert,fekete szemceruzát, szempillaspirált. Nem csípett, és én különösebb szárító hatását sem érzem. Nálam csodaszer kategória, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

salymf

2016. december 13.

Érdekes mennyire megoszlanak a vélemények ezzel a lemosóval kapcsolatban. Az a helyzet, hogy sajnos én is csak a negatívumokról tudok beszámolni - az átitatott pamaccsal hiába várakoztam a szemhéjamon, a sminket inkább csak elkente, semmint leszedte volna, ráadásul mivel folyton erősködni kellett vele, általában sikerült kidörzsölni a szemzugom, amit meg aztán jól kiszárított. Kb. a flakon harmadát elhasználgattam, de aztán a szemetesben landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Alex0920

2016. július 14.

Nekem nagyon bevált, szinte azonnal oldja a sminket, nem kell dörgölnöm a szememet, hogy az összes spirál festék lejöjjön. A kétfázisú testvérét is szerettem, de az nem volt ennyire hatékony és kissé olajos érzetet hagyott a bőrön. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, pedig kontaktlencsét is viselek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Cicus01

2016. június 3.

Nekem alapvetően nem érzékeny a szemem, mégis ezt választottam, és sajnos viszket tőle, ami nem túl fényes egy érzékeny szemre való termék esetében, főként, hogy más sminklemosóktól semmi bajom nincs. Az állaga sem tetszik, mert úgy érzem, a krémes termékek hatékonyabban és gyorsabban távolítják el a sminket. Használtam ebből kétfázisút is, az jó volt viszont ebből a szempontból, és nem is irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Emulgeálószerek: Poloxamer 184, Polyglyceryl-4 Caprate, Oleth-20, Oleth-10
Tisztítószerek: Poloxamer 184, Oleth-20, Oleth-10
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/