Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. március 28.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Hatékonyan egységesíti a bőrt anélkül, hogy beleülne a ráncokba, és tökéletes fedést biztosít reggeltől estig. A fényvisszaverő pigmentekben gazdag összetétel felderíti az arc árnyékos zónáit, és visszaadja a bőr kipihent ragyogását.

3 árnyalata minden bőrtípus és bőrszín igényeit kielégíti.

Kiszerelés: 1,5 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stylo

2020. május 25.

Ez nem valt be. Talan a szinet sem jol valasztottam ki. A szemem alatt inkabb beszurkiti a tekintetemet. Mintha beteg lennek. Foltokra keves. Az allaga tul hig. Ez az ecsetes megoldas jopofanak tunt elsore, de muszaj eldolgozni az anyagot kezzel v szivaccsal utana. Igy aztan teljesen felesleges. Nem mondom, h teljesen hasznalhatatlan, elkenegetem, de biztosan nem veszem ujra es varom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

balkri

2019. május 14.

Kuponnal vettem, mert nálam nem ez a márka a befutó, de ezt a terméket jónak tartom. Én a 03-as árnyalatot használom, elég tartós, higiénikus és praktikus, emiatt nálam ez biztos, hogy újra vételre fog kerülni. Amit kiemelnék, hogy nem ül bele a redőkbe, nagyon könnyű a használata és szép bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

rekavihari

2019. május 4.

Az árát sokallom, de fedése egész jó megfelelő púder használatával. Púder használata nélkül nem marad a helyén. Nem szárítja a bőröm. Parabénmentessége miatt vásároltam. Neten érdemes venni nem boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

anetta.filip

2019. március 18.

Képeslappal vettem ezt a terméket, bár én sem vagyok Yves Rocher rajongó, van 1-2 termékük ami jó, pl ez a termèk. Nem ül bele a ráncokba, finom krèmes, valóban felfrissíti a tekintetetet, 02-es színárnyalatát szinte az én bőrömhöz találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

kmoni1980

2018. február 20.

Évek óta ezt a korrektort használom. Bevallom, nem vagyok nagy Yves Rocher rajongó a erőteljes illatú termékeik miatt, viszont ez a korrektor a sok kipróbált mellett teljes mértékben bevált. Nem nehéz állagú, nem ül meg még az apró mimikai ráncokban sem és valóban tökéletes fedést biztosít a karikák ellen, valamint valóban tartós. Számomra teljes mértékben hozza egy korrektortól elvárható minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Whosthatfitgirl

2017. november 2.

Valóban nem tűnteti el a nagyobb bőrhibákat, de nekem abszolút bevált a szemem alatti sötétebb karikákra, illetve az apróbb bőrhibáim eltűntetésére (pl. kis kipirosodások). Én őszintén szólva nem is vártam tőle többet, hiszen az állaga sem olyan, mint egy "normál" korrektoré, tényleg nagyon lágy, könnyű. A nagyobb dolgokra teljesen mást használok. Nekem a kiszerelésével sincs semmi gondom, két tekerés elég a két szemem alatti területre, az ecsettel szépen felviszem, aztán az ujjbegyeimmel eldolgozom. Nem tapasztaltam, hogy beleült volna a ráncokba. Akciósan megéri venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

eszterker

2017. november 1.

Nekem nagyon bevált, a 01-es árnyalatot használom (BB krém fölé), a szem alatti karikákat és a pattanásokat is szépen, tartósan elfedi. Naponta használom, kb. 2 hónapig bírja, eddig mindig akciósan vettem, hiszen az YR szinte folyamatosan akciózza a termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

natulcien

2016. június 22.

Nekem bevállt a rózsaszínes árnyalata a szemem alá. Paskoló mozdulatokkal, majd nedves szivaccsal dolgozom el a bőrömön. A sminkem zárásaként pedig az alsó szemhélypor alá teszem "támasznak", amit könnyen megtudok tenni a könnyen kezelhető szálas ecsetfejjel. Akciósan megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Venetia

2016. január 17.

Pofatlansag 1,5 ml ert ennyit elkerni, ugy hogy meg csak nem is teszi a dolgat. En nem is neztem mennyi van benne, 2 het hasznalat utan tekerem es nem jon semmi...azt hittem elromlott, akkor vettem eszre, hogy csak 1,5 ml. +1000Ft megtoldassal mar egy 10ml clinique korrektort lehet venni, ami legalabb tartos, es fed is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Izabel

2015. december 1.

Ajándékba kaptam és megvagyok vele elégedve. A szemem alá szoktam csak használni és ott szépen elfedi a karikákat. Ha elfogy, esélyes, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.