Yves Rocher

Ár:   995 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2018. június 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, ragyogást adó sampon koncentrátum. Egy csepp is elég belőle, így akár 30 használatra is elég lehet.

akli

2020. július 17.

Elhasználom, így nyáron utazni tökéletes lesz, azonban annyira nem vált be, ráadásul kicsit szárít is. Elég későn jöttem rá, hogy azt az egy cseppet rendesen fel kell oldani vízben, mielőtt felviszem a hajamra, s akkor sikerül egyenletesen eloszlatni a fejbőrön az egyébként elegendő mennyiséget. A flakon mérete mindenképpen nagy előny, de ekkora kompromisszumot nem kötnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Benedetta88

2020. április 25.

Jaj de nem szerettem. Ajándékba kaptam rendeléshez és én bátor el mertem vinni magammal utazásra... A tisztító hatásával semmi gondom nem volt, de ugyanúgy szárította a hajamat, mint a nagy kiszerelése, amely, ha jól tudom kicsit más összetételű. Mindig balzsamozok és hajpakolást is sűrűn teszek fel, de így is sprőd lett a hajvégem. A fejbőr zsírosságon pedig ez sem segített. Magamtól biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

kiscsillag248

2020. február 23.

Tényleg pár csepp elég belőle a fenékig érő hajamra. Egy kicsit szárítja a hajamat, ha nem használok balzsamot utána (volt olyan sampon, amihez nem kellett balzsam), de cserébe ritkábban kell megmosnom, ami nálam elég fontos szempont a szárítás ideje miatt. Nagyon hajlamos száradni a hajam, úgyhogy ez nem a sampon hibája. Sokáig kitart, otthonra és utazásra is ezt használom, teljesen beleszerettem! Próbáltam sokféle sampont is a márkából és azon kívül is, de nálam egyértelműen ez a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

emagdi

2019. július 20.

A normál kiszerelésű verzióját rendszeresen szoktam vásárolni, nekem bevált. A koncentrátum verzió hatása teljesen megegyezik a normál verzióéval, kellemes az illata, hatékonyan tisztít, nem szárítja a hajam, szóval hozza azt, amit az ember elvárhat egy "normál" sampontól. A koncentrátumból tényleg egy kis nyomásni is elég, adagolja is magát, egy nyomásra mindig kb ugyanannyi mennyiséget ad ki. Utazáshoz is praktikus lehet, de akár otthon is, hiszen kis helyet foglal a flakon. Mivel ugyanannyiba kerül a koncentrátum, mint a normál verzió, ezért ezentúl mindig ilyet fogok vásárolni, ha YR sampont szeretnék venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

Qwerty

2019. március 30.

Cuki. Jó illat, puha haj és tényleg elég belőle egy egészen kevés. A hajhullás elleni samponhoz szoktam keverni belőle egy kicsit, hogy tompítsam annak zöldségszagát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 30.

grey

2019. március 5.

Szuper termék, én nem csak utazáshoz vettem. Tényleg annyi hajmosáshoz elég, mint a nagy kiszerelése, így nem terhelem annyira a környezetet a flakonnal. Egy nyomásnyit vízzel felhigítok, úgy viszem fel a hajamra. Nagyon szép fényes a hajam mióta használom, mindig megdicsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

chi0731

2019. január 28.

Utazáshoz ideális, kis helyet foglal és tényleg kevés kell csak belőle. Megfelelően tisztít, de semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Bandita13

2018. augusztus 22.

Szuper méret, szuper hatás! Sokáig elég és nagyon jól habzik. Selymes és puha lesz tőle a hajam. Egyelőre csak utazáskor használom, de lehet beruházok majd egy nagyobb kiszerelésre is az otthoni hajmosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Lilium

2018. július 8.

Nem rossz, 2 samponozással megfelelően tisztít. Nagyon jól habzik viszont kevés mennyiséggel is, a hajamat meg nem szárítja. Szerintem nem egy must have darab, de utazáskor jól jöhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate