Yves Rocher

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blablabibe2312hgds, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

3-féle virágolajjal és omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított olaj jótékony hatásait többféle módon is megtapasztalhatjuk. Valódi tápláló fürdő hajának, mely regenerálja a hajszálakat, az pedig élettel telibbé, ellenállóbbá és gyönyörűbbé válik zsíros hatás nélkül.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Biogazdálkodásból származó Agávé kivonattal
  • Szilikonmentes, biológiailag könnyen lebomló formulával rendelkezik
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosítható műanyagból készült.

sziluetta

2020. február 22.

Szóval addig vágytam a régebbi kiadásra, hogy végül már csak ez volt a polcokon, amikor úgy döntöttem csak kipróbálom az yr hajolajat. Mivel itteni vélemények alapján döntöttem - illetve azért mert színtiszta olaj szilikon nélkül -, ezért eleve nem is próbáltam mosás után, csak előtt. Kb 1-2 órát simán hagytam, nekem hozza azt, amit egy olajos pakolástól várok, folyékony, egyszerűbb kimosni, mint a tiszta ricinust és a párom sem ájul el az olajszagtól addigis. Fényes és puha lesz a hajam tőle. Külön öröm a cseppmentes adagoló, nem lesz minden tök olajos a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

MoOEe

2020. február 19.

Nekem ez a hajolaj nagyon elnehezítette a hajam és sajnos ki se tudtam rendesen mosni. =( Az állaga se olyan jó és eloszlatni sem tudtam rendesen a hajamon, mert nekem túl folyósnak bizonyult a többi olajhoz képest, amit előtte - és utána - használtam. Még mindig megvan, de nem hiszem, hogy elhasználom, mert zsíros lett tőle a hajam. Az illata egyébként isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Bleach

2020. január 26.

Alapból kezelhetetlenül száraz, vastagszálú göndör hajamat gyötörtem 6-7 éven át extrém festékekkel, hidrogénnel, hővel. Se hajvágás se kecskeáldozás nem segített rajta, egyedül ez a csodaolaj. Én hajmosás után nedves hajba dolgozom bele, utána fényes és extrapuha a hajam a következő mosásig, de ahogy írtam, extrém eset vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

szanii

2020. január 15.

A régi verzióról tértem át én is, nekem az új változat is nagyon bejött. Jó illata van, két nyomásnyit teszek a hajvégeimre, majd kicsit várok és utána mosok hajat. Szuper puha, fényes lesz tőle a hajam. Nem zsírosít. Nálam állandó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

erasm98

2020. január 8.

Hat sajnos eleg nagy csalodas volt, az adagoloja sem jott be, mert nem tudom szabalyozni az adagot (egy nyomasnyi keves, de ketto mar tul sok).
Ha hajmosas utan kenem fel, akkor olajos marad a hajam. De hajmosas elotti pakolaskent sem nyerte el a tetszesem, a ricinusolaj tobbet segit a hajamon, mint ez.
A pozitivum, ami miatt kierdemli 2. Csillagot, az az illata. Jobb mint a ricinuse..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

nyuszika39

2020. január 6.

Nagyon szép puhává varázsolja a hajam, hajmosás előtti éjszakára bekenem vele, hagyom egész éjjel, és reggel megmosom. Csodaszép puha lesz tőle, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

kisbobitas

2019. november 24.

A hajam nagyon szereti ezt az olajat. Még csak 2x használtam, de a hajam puhább és fényesebb lett tőle. Hajmosás előtt szoktam a hajamon eloszlatni és utána jól kimosom. Szívesen újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

vrgdo1991

2019. október 23.

A régi kiadást kerestem a polcokon, viszont meglepve láttam, hogy megújult. Ennek is kellemes az illata, hajmosás előtt szoktam a hajamra kenni. Selymes, puha hajat eredményez, nálam nem okoz zsíros érzetet. A hajam szereti, úgyhogy állandó vendég a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

darbarad

2019. október 18.

Csatlakozom az előttem szólokhoz! Amikor észrevettem, hogy eltűnt az elődje a polcokról, picit elszomorodtam, hiszen az egyik kedvenc hajápolási termékem volt, de kíváncsiságból beruháztam erre, és azt kell mondjam, semmi para, van olyan jó, mint a másik volt! Tökéletes hajmosás előtt tápláló olaj, a még száraz hajamat alaposan bekenem vele, hagyom hatni 20-30 percet, aztán alaposan kiöblítem és jöhet a hajmosás többi része. Az eredmény ugyanaz a puha, selymes és könnyen kifésülhető haj. Köszi, hogy visszatértél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

UNiki88

2019. október 15.

Szerencsére ugyan olyan jó mint az elődje. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Én egész éjszakára rajta szoktam hagyni :)
De vizes hajra szárítás előtt nem ajánlom legalábbis nekem nem vált be sokadik nekifutásra sem.
Sajnos hiába a kis mennyiség zsíros hatást kelt.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Sajnos hiába a kis mennyiség zsíros hatást kelt.:(

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.