Yves Rocher

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blablabibe2312hgds, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

3-féle virágolajjal és omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított olaj jótékony hatásait többféle módon is megtapasztalhatjuk. Valódi tápláló fürdő hajának, mely regenerálja a hajszálakat, az pedig élettel telibbé, ellenállóbbá és gyönyörűbbé válik zsíros hatás nélkül.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Biogazdálkodásból származó Agávé kivonattal
  • Szilikonmentes, biológiailag könnyen lebomló formulával rendelkezik
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosítható műanyagból készült.

vrgdo1991

2019. október 23.

A régi kiadást kerestem a polcokon, viszont meglepve láttam, hogy megújult. Ennek is kellemes az illata, hajmosás előtt szoktam a hajamra kenni. Selymes, puha hajat eredményez, nálam nem okoz zsíros érzetet. A hajam szereti, úgyhogy állandó vendég a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

darbarad

2019. október 18.

Csatlakozom az előttem szólokhoz! Amikor észrevettem, hogy eltűnt az elődje a polcokról, picit elszomorodtam, hiszen az egyik kedvenc hajápolási termékem volt, de kíváncsiságból beruháztam erre, és azt kell mondjam, semmi para, van olyan jó, mint a másik volt! Tökéletes hajmosás előtt tápláló olaj, a még száraz hajamat alaposan bekenem vele, hagyom hatni 20-30 percet, aztán alaposan kiöblítem és jöhet a hajmosás többi része. Az eredmény ugyanaz a puha, selymes és könnyen kifésülhető haj. Köszi, hogy visszatértél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

UNiki88

2019. október 15.

Szerencsére ugyan olyan jó mint az elődje. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Én egész éjszakára rajta szoktam hagyni :)
De vizes hajra szárítás előtt nem ajánlom legalábbis nekem nem vált be sokadik nekifutásra sem.
Sajnos hiába a kis mennyiség zsíros hatást kelt.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Sajnos hiába a kis mennyiség zsíros hatást kelt.:(

Blablabibe2312hgds

2019. szeptember 17.

Nagyon jó, hasonlít az elődjéhez, bár azt nem mondanám, hogy nem hagy zsíros érzetet, ha hajmosás után használom. Még esetleg kísérletezek a mennyiséggel, hátha összejön. Alapjáraton hajpakolás gyanánt vettem, mert az elődje szuper volt. Arra pedig ez is zseniális. Hajmosás előtt felviszem, hagyom egy ideig hatni (15-20 perc, de van hogy akár többet is) és zseniális a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.