Yves Rocher

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blablabibe2312hgds, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

3-féle virágolajjal és omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított olaj jótékony hatásait többféle módon is megtapasztalhatjuk. Valódi tápláló fürdő hajának, mely regenerálja a hajszálakat, az pedig élettel telibbé, ellenállóbbá és gyönyörűbbé válik zsíros hatás nélkül.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Biogazdálkodásból származó Agávé kivonattal
  • Szilikonmentes, biológiailag könnyen lebomló formulával rendelkezik
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosítható műanyagból készült.

zsaratnok

2021. szeptember 30.

Kétféleképpen szoktam használni, a megfelelő használatra pedig némi kísérletezés útján jöttem rá.
Aránylag száraz, göndör hajam van így egyrészt pakolásként használom minden második hajmosásnál (néha magában, néha másik olajjal kombinálva), ilyenkor este felteszek egy nagyobb adagot a hajamra (vagy hétvégén néhány órát hagyom rajta), reggel pedig lemosom. Az eredmény puha, fényes, illatos haj.
A másik verzió, hogy amikor már beszárítottam a hajamat, összedörzsölök a tenyeremben egy keveset és az ujjaimmal szétválasztom a tincseimet. Így kicsit megtöröm a hajamon a zselé/hab érzetét és fényesebbek is lesznek tőle a tincseim.
Bónusz pont, hogy nagy kiszerelés és isteni az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Bónusz pont, hogy nagy kiszerelés és isteni az illata.

Bagamer

2021. május 13.

Hajmosást követően vittem fel első próbálkozások alkalmával. Bármennyire is keveset próbáltam felvinni, kimosás nélkül teljesen zsírosnak nézett ki a hajam, a fogása sem volt jó és összetapadt. Azonnal ki kellett mosni. Egy ismerős tanácsára hajmosás elején tettem fel, de akkor semmit nem taopasztaltam. A hajmosással valószínűleg kimostam és semmi hatása nem volt.
Nagy csalódás volt a termék. Amennyiben speciális használata van, javasolt ráírni vagy elmondani, de egyikkel sem találkoztam. Kidobásra került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

liluci99

2021. április 14.

Eléggé érdekes. Nagyon gyorsan elkezdett nőlni a hajam tőle. Viszont hajmosás után is nagyon zsíros volt a hajam vége, így még egyszer meg kellett mosnom. Az illata is jó ezért kap csak 3 csillagot. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

kicsispenot

2021. március 22.

Kellemes illat, szép összetevők, óriási kiszerelés. Én egy pipettás üvegbe raktam át, 2 csepp elég belőle, hogy finom puha legyen a hajam. Kulcs a kis mennyiség, hogy ne zsírosítson, de úgy tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

bdpstgirl00

2021. március 11.

Gyönyörűek az összetevői, finom az illata. Kiválóan ápolja a hajamat, gyönyörű fényes lesz tőle. Szerettem volna végre egy szilikonmentes hajápoló olajat és nem csalódtam a termékben. Egy dolog nem tetszett csak, ami az adagolója, viszont ezt kicseréltem egy régebbi olajom pumpás adaglójára. Így szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Evaliann

2021. február 24.

Először hajmosás után tettem rá, akkor nagyon elnehezítette a hajam és nem nyújtott valami kellemes látványt. Másnap tudtam csak kimosni belőle, viszont utána 5 napig kihúzta a hajam. Úgy érzem nekem is a hajmosás előtti felvitel fog beválni. Az illatát nagyon szeretem, kellemes, emellett CGM:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

csokilufi

2020. december 16.

Egy hónapja kezdtem használni, eleinte hajmosás után száraz hajra. Nagyon zsírosította és elnehezítette. Megpróbáltam vizes hajra feltenni és utána megszárítani, de ugyanaz volt az eredmény. Most hajmosás előtt használom pakolásként. A hajam végére teszek belőle és kb 1-2 órára törölközőbe csavarom a hajam, majd megmosom. Így nagyon szuper, tényleg puhább tőle a hajam, még így is, hogy kimosom belőle. Ami viszont a tubusra van írva, hogy zsíros hatás nélkül, hajmosás után is használható blablabla, az nem teljesül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Kremcica

2020. december 1.

Update: Elmúlt a varázsa... Nem mondom hogy nincs hatása, de nem elegendő ahhoz képest micsoda macera használni. Minél kevesebb van benne annál nehezebb kinyerni a flakonból. Szó szerint vagy nem jön belőle vagy orrán-száján. Ráadásul az sem segít hogy ez egy hígabb állagú olaj. A feléig bírtam, most hogy elkezdett bosszantani és felesleges lenni, inkább feladom és átadom másnak.

Nagyon szép összetevős, jó illatú hajolaj. Eredetileg hajmosás utáni hajvégápolónak vettem. Na arra nem jó, túl olajos. Ellenben hajmosás előtti pakolásnak tökéletesen bevált (amit én pont hogy nem szeretek, így jártam) így elhasználom de újravenni nem fogom. Hatásában csodálatos, nagyon puha lesz a hajam bár kimosni nehézkes. Az adagolójáért nagy plusz pont, nincs elpazarolt cucc a mosdókagylóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Bellana

2020. november 17.

Ami tetszett: CGM termék, kellemes, finom illat, könnyen felvihető, szép, fényes haj utána.
Ami nem tetszett: Az adagoló nem a legjobb olajhoz, nem szívódik igazán be.

Ez egy nagyon szuper olaj szerintem arra, hogy utolsó simításként lezárjuk a hajba a hidratáltságot és fényes, puha hajunk legyen. Az olajok benne nem igazán szívódnak be, így inkább csak azoknak ajánlom, akik a fent említett külső réteget szeretnék a hajukra vagy esetleg olajos pakolást szeretnek csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Ami nem tetszett: Az adagoló nem a legjobb olajhoz, nem szívódik igazán be.

sparksy

2020. július 24.

Nagyon szeretem, amióta cgm vagyok használom, ez volt az első olajban novemberben és még mindig megvan az 1/4, pedig karantén időszakban volt, hogy a barátom ezzel masszírozta a beállt vállamat. (lol)

Az adagolója szar. Én leszedem a kupakot, hozzápréselem a kezem és úgy megbiccentem az üveget. Hajmosáskor 4 részre osztom a hajam és mindegyikre egy ilyen adagot használok. Szárazon csak fekszem a hajam és ennyivel nyomkodom fel.
Puha, selymes és valóban egészséges lesz tőle a hajam, nem csak egy szilikonos átverős réteg lesz rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.