Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az olaj feloldja a sminkoldatot és eltávolítja a az elhalt bőrsejteket és nincs hatással a bőr védő lipid rétegére, ezért használata során az irritáció kockázata minimális.

Ár: 2000 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta, illetve személyesen

akli

2022. január 6.

Én is osztom az előttem levő véleményt: az elődje tökéletes volt, nagyon sokáig tartott és röhejesen olcsón szereztem be. Megvettem ezt, szintén nagyon jó árban, de sokkal kevésbé szerethető: bár ugyanolyan jól tisztít, gyomorfogratóan olajos illata van és kicsit talán sűrűbb is. Lássuk, úgy látom, közben megint kihoztak egy újabb változatatot, ha elfogy, az következik. Egy ilyen üvegecske kb félévig kitart, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

diahlin

2021. szeptember 9.

Kár, hogy az Yves Rocher időről időre kivonja a forgalomból azokat a termékeket, amiket úgy igazán megszeretek, és aztán kijön helyettük egy kicsit kevésbé szerethető, majdnem ugyanolyannal. Az előző kamillás lemosóolaj konkrétan tökéletes volt, a hatása, az illata, az állaga, a kiadóssága, a kiszerelése, az ára, minden. Aztán jött ez, ami kicsit drágább (igaz, az Yves Rocher-nál szinte képtelenség teljes áron vásárolni, amikor ezt megvettem, akkor például épp kettőt adtak egy áráért), és mivel a napraforgóolaj dominál benne, olyan érzésem van, mintha Vénusz étolajjal mosnék arcot, ugyanaz az illat. A vízálló sminket is leszedi, nem csípi a szemem, nem hagy olajos érzést a bőrön öblítés után, szóval nem lett teljesen elrontva, de könyörögve kérem az Yves Rocher-t, hogy többé ne "javítsa meg" azt, amivel semmi gond nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Pappetra99

2021. július 21.

Eddig a Nivea lila lemosóját használtam, amit nagyon szeretek, viszont az itt olvasott vélemények és a márka oldalán lévő akció keretein belül egyből 2 darabot is beszereztem.
Kellemesen hidratált a bőröm tőle, viszont kicsit zsíros leszek reggelre. Az illatát sajnos én is ki nem állhatom. Egyelőre 4*.

Update:
Igen is nagyon jól működik. A probléma forrása a hidratáló krém kihagyása volt, ami tudjuk, hogy faggyú túltermelés eredményez.
Az illata már fel sem tűnik, hogy mennyire kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Update:
Az illata már fel sem tűnik, hogy mennyire kellemetlen.

vkata96

2021. május 18.

Nekem ez sokkal sokkal jobban bevált mint a lila Nivea olaj. Sokkal lágyabb az állaga, könnyebb vele a bőrt masszírozni. Sokkal hidrataltabb a bőröm mióta ezt a plusz lépést bevezettem a Cerave hidratalo lemosó előtt. Biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Fehereszti

2021. május 1.

Teljes mértékben bevált nekem! A Nivea Grapeseed olajos lemosót már rég óta le akartam váltani, mert beszerzhetetlen és felidegesít. Amikor a nemtudomhanyadik Rossmanban megint nem volt, bementem mellette az Yves Rocherbe és megvettem ezt a lemosót. Az illata tényleg nem túl kellemes, de inkább ez mint parfümözött legyen. A hatása teljesen rendben van, leszed szépen minden sminket. Utána habzó tisztítás és teljesen tiszta az arcom, annak is érzem. Nem irritál, nem okozott semmilyen pattanást vagy problémát. Én is valami 3000 ft körül vettem, ennyit szerintem megér. A pumpája jobban tetszik mint a Nivea sokkal, kevesebbet is lehet használni, az nekem elég gyorsan fogyott. Összességében elégedett vagyok!

Update: le kell vonnom egy csillagot. Már bizton állíthatom hogy borzalmasan zavar a szaga. Mintha egy megavasodott olaj lenne. Amúgy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

ZsofiaLoren

2021. március 29.

Akciósan vettem féláron, a body shopos olajos arclemosóm épp kifogyóban van, gondoltam kipróbálom. Sokkal kellemesebb használni ezt. Az olaja nagyon lágy és tökéletesen leszedte a sminket, koszt, de mégis kíméletes volt a bőrömhöz. Az illata nekem borzasztó, de ezért nem vonok le csillagot, mert a hatása pompás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Amberger

2020. október 30.

Oil cleansing céljából vettem elsősorban nem sminklemosáshoz. Mindkettőhöz kipróbáltam és őszintén szólva sminklemosónak a legjobb! Maradéktalanul eltávolította a sminkem, kellemes érzés volt használni. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Néhány kommentet olvasva láttam, hogy sokan drágának találják: szerintem is az, de ingyenesen lehet Yves Rocher tagságot szerezni, aminek köszönhetően folyamatos kedvezményekkel lehet vásárolni a márkaboltokban és online is. Én például ezt 40% kedvezménnyel kb 2500 Ft-ért vettem meg nemrég a teljes ár helyett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

kisko

2020. szeptember 9.

Hát...ez azért nagyon messze van az ázsiai olajos lemosóktól. A legnagyobb különbség, hogy nem válik víztől emulzióvá, így a lemosása nem is nagyon értelmezhető, én évek óta forró vizes kendővel szoktam olajos lemosót leszedni, de ez egyszerűen rajta marad az arcon, még két kör habzó lemosó úgy ahogy leszedi. Olyan, mintha tényleg tiszta, sűrű olajat kennék szét az arcomon (ennek is megvan persze a hagyománya, technikája), 2020-ban egy kozmetikai terméktől többet várnék. Ráadásul az amúgy nem különösebben ragaszkodó szempillaspirált is hosszasan kell maszírozzam vele. Az üveg felénél járok, nem biztos, hogy befejezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Agnes91P

2020. július 25.

Tetszik, hogy nem irritálja a bőrömet, nem pirosodik ki, arcon tök kellemes használni. Viszont az eldörzsölős módszerrel a szememen nem szeretem használni, elhomályosul a látásom, így vattakorongon használnám inkább, de az meg beissza, és a szempillaspirált nehéz vele leszedni. Most rásegítek egy törlőkendővel, úgy már jól működik. Újravenni emiatt nem fogom, maradok inkább a micellás víznél, de elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

WorkingClassGirl

2020. július 22.

Teljesen jól működő, szép összetevős olajos lemosó.
Kicsit sűrűbb állagú, "táplálóbb", mint ahogy én preferálom ezeket a lemosókat, és lassabban is lehet lemosni, mint a régóta kedvencem kose softymo speedy cleansing olajat. Érdekes, hogy a koset egyesek kifejezetten szárítónak érzik, azoknak pl ez jobban bejönne szerintem. Nekem tetszik az illata/szaga, kicsit növényes, érzem, hogy nincs benne semmi maszkoló anyag.
A teljes ára kicsit sok, de végre egy viszonylag egyszerűen megvehető, egyszerűen egy boltba besétálva megvehető, nem túl drága olajos lemosó, ami jó is. Nem irritál, nem okozott problémát. Drogériás szinten én még mindig nem találtam jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Teljesen jól működő, szép összetevős olajos lemosó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract