Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tiszta kezek víz és szappan nélkül. Ez a zselé víz és szappan nélkül tisztítja a kezet. Tegyen mogyorónyi mennyiséget a kezére, és dörzsölje, amíg száraz nem lesz.

Kiszerelés: 30 ml

nekoSX

2018. január 3.

Több éve lapul a táskámban, szerencsére nem kell ipari méretekben ilyen fertőtlenítőt használnom, remélem a hatékonyságát nem veszti el mert lassan lejár a szavatossága és még kb félig van. Ha kell mindig kéznél van, szeretem, hogy ilyen kicsi és nem szárít, nem ragad, nem allergizál, gyorsan elpárolog. A fertőtlenítő hatását egyáltalán nem tudom megítélni, remélem van neki, már csak az alkoholtartalomból kifolyólag is. Szerintem, ha egyszer az életben elfogy ezt fogom újravenni, mert nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Jdit04

2015. október 18.

Ez az a termék, ami jó is, a mérete is táskabarát, de drága ahhoz képest, amit tud. A minőségével nincs probléma, de ilyen áron nagyobb kiszerelésű, hasonló minőségű termékekhez is hozzá lehet jutni. (Bármennyire is szeretem az YR-t.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

HevesPetra

2015. július 12.

Ezt is kipróbáltam. Szerettem, mert kellemes volt az illata, és olyan igazán táskába dobálós termék. Az egyetlen problémám nekem is a végén az ilyen tubusokra jellemző kínlódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

szilvia.bano

2015. január 27.

Kellemes, virágos illata van, nem olyan alkoholos, citromos kézfertőtlenítő szagú, aminek én nagyon örülök. Kényelmes használni, nem ragad utána a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

_ca_

2014. augusztus 23.

Nem szárít, viszont gyorsan tisztít és nem marad ragacsos utána a kezem. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. július 13.

A csomagolás tényleg szörnyű, én is megszenvedtem a végét. Az illata kellemes, nem ragad és teszi a dolgát. Szerettem a táskabarát méretét is, de tudok élni nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

Szaszmancs

2014. május 15.

Semmivel sem tud többet, mint az olcsóbb társai. Elvégzi a dolgát, de ennyi, nem több. Ami viszont kifejezetten nem jó benne, az a csomagolása. Amikor már kevés van benne, nagyon nehéz kiimádkozni belőle, így egy csomó kárba vész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Tvylvis

2014. május 15.

Nem vagyok nagy rajongja az YR-nek. A termékek minősége az árához képest annyira nem jó, ráadásul elég megtévesztően használják a natúr/bio kifejezést is.
Ez a kézfertőtlenítő véletlen vétel volt, kellett gyorsan valami, ráadásul épp akciós is volt. Intenzív, virágos illata van, megfelelően tisztít, gyorsan elillan, nem marad utána semmilyen ragacs. A kiszerelése rendkívül táskabarát. Ugyanakkor teljes áron szerintem drága, van más ugyanilyen jó kézfertőtlenítő kedvezőbb áron is. Négyes, mert hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.